Narzędzia

W kategorii narzędzi w naszym sklepie otrzymają Państwo bardzo bogaty zakres sprzętów i akcesoriów, które użytkowane są do wszelkiego rodzaju maszyn, jak frezarki, tokarki, ale także dla własnego użytku.

Narzędzia skrawające to obszerny zakres asortymentu, jak frezy walcowe, trzpieniowe, węglikowe czy frezy specjalne. Frezy modułowe, frezy walcowo-czołowo nasadzane lub frezy z czołem kulistym, to tylko niektóre z tych produktów, które oferujmy. Na uwagę zasługują z pewnością również noże tokarskie składane lub noże tokarskie z lutowaną płytką.

W przypadku konieczności skrawania, polecamy wysokiej jakości gwintowniki, które obrabiają materiał z doskonałym skutkiem. Są to narzędzia, które odgrywają ważną role nie tylko w fabrykach produkcyjnych i przemysłowych, ale także podczas niewielkich prac warsztatowych. Oferujemy gwintowniki ręczne, gwintowniki maszynowe, zestawy narzędzi do gwintowania lub preparaty do gwintowania.

Nawiercanie otworów jest również niezwykle konieczne przy wykonywaniu wielu prac remontowych. Na uwagę zasługują więc rozwiertaki i nawiertaki firmy Fenes, która jest liderem w produkcji narzędzi skrawających. W ofercie nawiertaki ręczne, maszynowe oraz także te przystosowane do specjalistycznych wiertarek, w zależności od potrzeb i określonego typu prac.

Proponujemy Państwu również szeroką gamę narzędzi i maszyn do drewna. Wśród nich piły trakowe i piły tarczowe, które produkowane są przez firmę już 30 lat, obecną na naszym rynku, czyli Fenes S.A. Jesteśmy dystrybutorem wielu narzędzi tej marki, jak choćby ostrzarki do pił taśmowych z programatorem, które przeznaczona są do ostrzenia pił taśmowych w cyklu półautomatycznym. Wyposażone są w pompkę do chłodzenia doskonale spełniającą swoją funkcję. Polecamy także rozwieracz zębów pił taśmowych, który jest przeznaczony do rozwierania zębów pił taśmowych w sposób szybki i łatwy. Rozwieranie zębów odbywa się ręcznie przez naciśnięcie dźwigni. Wykonując ruch przeciwny następuje przesunięcie piły na kolejne zęby. W przypadku często spotykanego problemu pracochłonnego czyszczenia pił tarczowych z żywic i klejów polecamy urządzenie oszczędzające czas i nasz wysiłek, jakim jest myjka pił tarczowych. Nie używa się przy tym żadnych środków żrąco-myjących. Do Państwa dyspozycji cała gama artykułów, które doskonale sprawdzą się w tartakach oraz przemyśle drzewnym.

W naszym sklepie nie mogłoby również zabraknąć elektronarzędzi, czy narzędzi ręcznych, które są wszechobecne i całkowicie niezbędne podczas wykonywania wszelkich prac zarówno na skalę fabryczną, jak i w domach. Prezentujemy więc narzędzia pneumatyczne, generatory prądotwórcze itp.

Na osobą uwagę zasługą również narzędzia hydrauliczne, jak obcinarki do rur czy tak powszechne narzędzia samochodowe. Z przyjemnością wyposażymy Państwa we wszystkie potrzebne narzędzia, które przydadzą się w domu, ogrodzie lub podczas profesjonalnego użytkowania. Posiadamy szeroki wybór asortymentu, który produkowany jest przez renomowanych producentów, zgodnie z obowiązującymi certyfikatami i normami.  

Rozwiń opis
Zwiń opis