Taśmy klejące

Taśmy klejące

Taśmy klejące to dziś niezbędny produkt używany w bardzo wielu gałęziach przemysłu, w budownictwie, podczas remontów czy prac naprawczych, a także biurowych. Znajdują się bez wątpienia w każdym domu, choć wielość ich rodzajów sprawia, że niejednokrotnie dysponujemy kilkoma taśmami równocześnie. Bywa, że użytkujemy je naprzemiennie lub wręcz nie znamy ich konkretnego przeznaczenia, ponieważ każda taśma klejąca została wyprodukowana do konkretnego, ściśle określonego zadania.

Taśmy klejące produkowane są z elastycznego tworzywa sztucznego, a ich grubość liczy sobie niewiele ponad kilka milimetrów. Powstanie samego pomysłu taśmy klejącej biurowej ma związek z jej użytkowaniem na potrzeby lakiernictwa samochodowego. Liczy sobie już kilkadziesiąt lat i obecnie stała się tak uniwersalnym produktem, że trudno nie posiadać jej w swoim domu. Okazuje się, że standardowa, dobrze nam znana taśma klejąca, może być idealnym źródłem promieniowania rentgenowskiego. Z pewnością w przyszłości dowiemy się o jeszcze innych możliwościach użytkowania taśmy klejącej. W naszym sklepie mogą Państwo nabyć kilka ich rodzajów, choć największą popularnością cieszą się taśmy elektroizolacyjne. Ich zastosowanie jest bardzo szerokie, a skuteczność taśmy termoizolacyjnej sprawia, że znajduje się w każdym warsztacie mechanicznym, fabryce produkcyjnej czy zakładzie przemysłowym.

Oferujemy taśmy klejące w dużych, hurtowych ilościach, ale także do użytku indywidualnego. Taśmy elektroizolacyjne, których dobrym przykładem może być taśma PVC stosowane są głównie w pracach elektroinstalacyjnych, w budownictwie oraz motoryzacji, m.in. przy wykonywaniu i konserwacji instalacji elektrycznych, tworzeniu wiązek kablowych oraz w wielu innych przypadkach. Zwykle dobieramy je zgodnie z istotnymi właściwościami oraz potrzebnym wymiarem lub grubością. Najczęściej taśmy klejące są bardzo wydajne, ale też ich duża jakość sprawia, że nie musimy się martwić o ich awaryjność. 

Rozwiń opis
Zwiń opis