Powrót do Narzędzia

Filtruj

Maksymalny rozstaw ramion [mm]

Maksymalny rozstaw ramion [mm]

Dostępność

Dostępność

Ściągacze do łożysk

Ocena: 4.81 / 5 (350 głosy)
Ściągacze do łożysk

Ściągacze do łożysk to specjalistyczne elektronarzędzia, służące do demontażu wielu rodzajów łożysk. Zostały wyposażone są w specjalnie skonstruowany silnik hydrauliczny, który znacznie ułatwia pracę. Sprawia też, że podczas demontażu nie jest wymagane używanie siły fizycznej.  

Ściągacze do łożysk dostępne w naszym sklepie są dopasowane do potrzeb użytkownika i można je dowolnie ustawiać pod określone zadania. Jedyne, co trzeba zrobić to przestawienie śruby ramion ściągacza, aby uzyskać żądany rozstaw łap. Są to zatem bardzo uniwersalne narzędzia, które przydadzą się w firmach produkcyjnych i nie tylko. Nasze hydrauliczne ściągacze do łożysk to gwarancja sprawności i bardzo długiego działania. Jest to poparte sprawdzoną marką, ponieważ zaopatrujemy się w narzędzia wyłącznie u renomowanych dostawców. Materiały, z jakich wykonano ściągacze są najwyższej jakości, co za tym idzie zapewniają długą żywotność narzędzi.  

Nasz sklep to nie tylko ściągacze do łożysk, dysponujemy znacznie bogatszą ofertą. W jej skład wchodzą między innymi: Układy chłodzenia, Narzędzia skrawające, Oprawy narzędziowe, Narzędzia pomiarowe, Stoły i mocowania.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi propozycjami. 

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.