Artykuły BHP, Akcesoria BHP

Artykuły BHP, Akcesoria BHP

Bezpieczeństwo i higiena pracy to dziś priorytet wszelkich działań związanych z placem budowy, fabryką czy przemysłowym zakładem pracy. Odzież ochronna czy odzież robocza jest istotnym czynnikiem wpływającym na bezpieczeństwo pracowników, ale również ich komfortową pracę.

Liczy się tu jednak nie tylko samo posiadanie akcesoriów BHP, ale również ich wysoka jakość. Nasz sklep oferuje wyłącznie sprawdzony asortyment, który produkowany jest przez renomowanych producentów, zgodnie z wymaganymi certyfikatami. Spełnia więc swoje podstawowe funkcje, a przy okazji stanowi nieingerujący w pracę dodatek.

Oferta handlowa obejmuje więc wygodną, oddychającą i komfortową odzież roboczą, jak spodnie, bluzy, polary. Na uwagę zasługuje tu również odzież ostrzegawcza, która jest niezbędna podczas prac w miejscach publicznych, oraz na budowanych czy w zakładach pracy, gdzie jest duże nagromadzenie pracowników.

Obecnie dużą wagę przywiązuje się do takich aspektów pracy, jak ochrona słuchu czy ochrona głowy, ale także ochrona twarzy i dróg oddechowych. Wysokiej jakości nauszniki przeciwhałasowe tłumią nawet bardzo uciążliwe dźwięki, wysokich decybeli, które spotyka się głównie w zakładach przemysłowych. Ochrona oczu i twarzy obejmuje przede wszystkim okulary przeciwodpryskowe niezbędne podczas obróbki metalu przed odpryskami ciał stałych. Podobną funkcję posiada przyłbica przeciwodpryskowa, chroniąca całą powierzchnię twarzy przed ewentualnymi ułamkami metalu oraz innych materiałów o energii uderzeń do 120 m/s (B)

Ochrona głowy to zaś głównie kaski i hełmy, spełniające wszystkie normy BHP, a chroniące głowę przed ewentualnymi uderzeniami spadających z wysokości przedmiotów, ułamków czy odprysków ciał stałych, które wprawione w ruch, osiągają wysoką prędkość, zyskując przy tym dużą siłę uderzeniową.

Podczas niemal każdych prac trzeba mieć na uwadze ochronę dróg oddechowych. Dotyczy to nie tylko prac specjalistycznych, w zakładach pracy, ale również prac np. remontowych przeprowadzanych indywidualnie, w domach. Najprostszą, podstawową ochronę zapewnia półmaska filtrująca bez zaworka. Półmaska filtrująca z zaworem oraz maska przeciwpyłowa z wentylem, a nade wszytko maski i półmaski wielokrotnego użytku zapewniają nieco bardziej zaawansowaną ochronę dróg oddechowych.

Prace budowlane, to nierzadko też prace na wysokościach. Wymagają one nie tylko ukończenia specjalnych kursów, posiadania zezwoleń, ale również związane są z koniecznością posiadania odpowiedniego wyposażenia ochronnego i asekuracyjnego. Oferujemy zestaw do pracy na wysokościach, w którego skład wchodzą szelki bezpieczeństwa z przednim i tylnym punktem zaczepowym, amortyzator bezpieczeństwa z linką bezpieczeństwa i zatrzaśnikami stalowymi oraz worek transportowy.

W naszym sklepie gwarantujemy ponadto ochronę stóp oraz rąk, proponujemy szeroki wybór rękawic oraz obuwia ochronnego. Stanowi zabezpieczenie stóp i nóg przed obrażeniami, oparzeniami, negatywnym działaniem niskich i wysokich temperatur lub wpływem innych czynników zewnętrznych. Zapraszamy do naszego sklepu w celu zapoznania się z ofertą.  

Rozwiń opis
Zwiń opis