Silniki i przekładnie

Silniki i przekładnie

Silnik elektryczny wchodzi w skład oferty sklepu EBMiA. Silniki elektryczne należą do maszyn elektrycznych i jest fundamentalną kategorią urządzeń mechanicznych. Dzięki nim działają maszyny i urządzenia, to niczym serce każdego sprzętu. Przez wiele ostatnich lat silniki elektryczne wciąż się rozwijały pod niemalże każdym względem. Wzrosły znacząco, jeżeli chodzi o możliwości, wykorzystanie, ale również w kwestii swojej budowy i ekonomiczności. Mamy dla Państwa szeroki wybór silników elektrycznych, bowiem chcemy sprostać każdym wyzwaniom i zaopatrywać sklep w coraz lepsze i nowsze urządzenia, z korzyścią dla naszych Klientów. W naszym asortymencie z pewnością znajdują się popularne jamniki – do wykorzystania w przemyśle drzewnym, a dla poprawienia i stabilizacji pracy układów mamy także przekładnie ślimakowe z napędami. Nie brakuje wariatorów, dzięki czemu można w dowolny sposób modyfikować prędkości obrotowe.

 

Konstrukcja każdego silnika elektrycznego dostępnego w naszym sklepie jest solidna i bez obaw można z nich korzystać. Wiemy jak wysokie wymagania stawiają nam Klienci, którzy wciąż oczekują najnowocześniejszego sprzętu, dlatego my taki oferujemy. Wiemy też, gdzie wykorzystywane są silniki elektryczne, które opuszczają nasz sklep, dlatego wszelkie biura konstrukcyjne czy jednostki utrzymywania ruchu, linie produkcyjne mogą liczyć na bardzo dobre propozycje z naszej strony.

 

Od jakiegoś czasu poszerzyliśmy ofertę o silniki przeciwwybuchowe, które pracują w miejscach narażonych na zagrożenia wybuchem. Są to jedne z zagrożeń związane z użytkowaniem takiego sprzętu. Dlatego też istnieje wymóg stosowania odpowiednich silników elektrycznych w warunkach takiej pracy. Silniki takie mają specjalne wytyczne dotyczące ochrony.

 

Silniki elektryczne dostępne u nas to m.in.: silniki jednofazowe, silniki trzyfazowe – łapowe i kołnierzowe, o szerokim zakresie mocy oraz prędkości obrotowych – dopasują Państwo silniki do najbardziej wyszukanych aplikacji. Nasze silniki mają także wbudowane chłodzenie i hamulce. Nadają się do wszelkiej pracy, nawet w bardzo trudnych warunkach. Reduktory ślimakowe dostępne są w 9 wielkościach, co określa odległość osi ślimaka od osi ślimacznicy przekładni. Silnik elektryczny produkowany jest zgodnie z normami międzynarodowymi i ich odpowiednikami krajowymi. Po złożeniu zamówienia dostarczamy Państwu kompletny silnik, który prawidłowo dobrany i użytkowany będzie służył bardzo długo. Zapraszamy także do kontaktu – nasi doradcy pomogą w wyborze i doradzą odpowiednie rozwiązania.

Rozwiń opis
Zwiń opis