Narzędzia stolarskie

Narzędzia stolarskie Narzędzia stolarskie służą do wykonywania prac w drewnie. Są nieocenione w takich branżach jak stolarstwo, ciesielstwo czy meblarstwo. Dzielą się na narzędzia ręczne, wymagające większego nakładu pracy oraz siły, jak i elektronarzędzia, których obsługa zapewnia duży komfort pracy. Posiadamy bardzo duży wybór narzędzi stolarskich w naszym sklepie. Największym zainteresowaniem cieszą się bez wątpienia piły tarczowe, które dobiera są w zależności od rodzaju materiału, w jakim zamierzamy pracować. Mamy więc piły do aluminium i materiałów nieżelaznych, piły budowlane, piły do materiałów twardych, PCV i plexiglass.

Narzędzia stolarskie to jednak nie tylko piły tarczowe, ale wszelkie elektronarzędzia i akcesoria. Warto tu wymienić choćby narzędzia pomiarowe, stoły frezarskie, brzeszczoty, otwornice bądź frezy CNC i otwornice. Głowice do płycin nadają się idealnie do produkcji mebli, szaf, drzwi i frontów kuchennych. Gwarantują maksymalne bezpieczeństwo. Dobrym rozwiązaniem są także zestawy multiprofilowe. Jest to 13 profili noży dla profesjonalistów. Wybrane noże nadają się do tworzenia połączeń, ramek, z czego trzy sprawdzają się przy produkcji drzwi kuchennych. Specjalna konstrukcja głowicy sprawia, że istnieje możliwość zastosowania w niej noży o wysokości 40mm lub 50mm. Zestawy są sprzedawane w wygodnych i bezpiecznych plastikowych walizkach.

Trudno tu nie wspomnieć także o takich narzędziach, jak choćby frezarka ręczna o mocy 550W idealnie nadająca się do frezowania krawędzi. Wielu profesjonalistów i amatorów zainteresuje na pewno uniwersalne narzędzie oscylacyjne 300W CMT ORANGE TOOLS, które gwarantuje precyzyjne cięcie przy dużym komforcie pracy. Do nakładania i podgrzewania, wstępnie podklejonej okleiny do krawędzi płyt meblowych, doskonale sprawdzi się specjalne żelazko. Posiada odporny na wysoką temperaturę stojak, który umożliwia bezpieczne odstawienie żelazka.

W naszym sklepie, w kategorii narzędzia stolarskie, znajdą Państwo cały szereg dodatkowych maszyn i urządzeń, które mogą przyczynić się do wydajniejszej i bardziej komfortowej pracy z drewnem.
Rozwiń opis
Zwiń opis