Informacja o sklepie

Akcesoria CNC Elżbieta Taraszkiewicz
16-300 Augustów
Polska
ul. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich 18
NIP: 846-149-16-32
REGON: 791039831

Kontakt:
730 35 35 35


Kontakt z nami

Dział
Adres e-mail *
Wiadomość *

Numery kont bankowych
Numer konta

PKO BP 45 1020 1068 0000 1702 0336 6663

Numer IBAN
Numer konta euro

PL50 1020 1068 0000 1502 0336 6671

Pracujemy od Poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 19:00

Pracujemy na 2 zmiany, część z nas pracuje od 7 do 13, kolejna grupa od 13 do 19

Prosimy o wyrozumiałość ponieważ z powodu tych zmian, które są następstwem wirusa pracujemy po połowie naszego zespołu, przez co nie jesteśmy w stanie odebrać wszystkich telefonów.

Najlepszą porą do kontaktu telefonicznego jest czas od godz. 14:00 do 19:00, w tych godzinach możemy odebrać wszystkie rozmowy :).

Na e-maile odpowiadamy codziennie, zamówienia ze sklepu internetowego realizowane są na bieżąco, bez opóźnień.


Dział handlowo - techniczny

Automatyka, sterowanie i napędy

Marcin Piotrowski
marcin.piotrowski@ebmia.pl
tel: +48 875 065 817
Damian Jagłowski
damian.jaglowski@ebmia.pl
tel: +48 875 065 816
Marcin Grajewski
marcin.grajewski@ebmia.pl
tel: +48 875 065 815
Łukasz Kierklo
lukasz.kierklo@cnc.info.pl
tel: +48 875 065 811

Mechanika, pneumatyka, tworzywa sztuczne

Michał Górski
michal.g@ebmia.pl
tel: +48 875 065 834
Paweł Pietrewicz
pawel.pietrewicz@ebmia.pl
tel: +48 875 065 843
Kamil Urbański
kamil.urbanski@ebmia.pl
tel: +48 875 065 837
Mateusz Walicki
mateusz.w@ebmia.pl
tel: +48 875 065 846
Emil Wasilewski
emil.wasilewski@ebmia.pl
tel: +48 875 065 835
Mateusz Borysiewicz
mateusz.b@ebmia.pl
tel: +48 875 065 836
Michał Matyskiel
michal.matyskiel@cnc.info.pl
tel: +48 875 065 830

Narzędzia, chemia, bhp, pneumatyka

Damian Kalinowski
damian.kalinowski@cnc.info.pl
tel: +48 875 065 829
Adam Miłowicki
adam.milowicki@cnc.info.pl
tel: +48 875 065 828

Terenowi doradcy techniczno - handlowi

Adrian Brożyna
Województwo śląskie i opolskie
adrian.brozyna@cnc.info.pl
tel: +48 731 70 70 10

Administracja

Sekretariat
biuro@ebmia.pl
tel: +48 875 065 821
Płatności i faktury
faktury@ebmia.pl
tel: +48 875 065 859
W godzinach: 13:00 - 19:00

Dział zaopatrzenia i logistyki

Barbara Grabowska
barbara.grabowska@ebmia.pl
tel: +48 875 065 833

Warsztat obróbki metalu - usługi ślusarskie

Andrzej Pirsztuk
Kierownik warsztatu
warsztat@cnc.info.pl
tel: +48 875 065 890

Przedstawicielstwa zagraniczne

Białoruś

Беларусьг. Барановичи
1 пер. Яновский 8

Поставка комплектующих для станков с ЧПУ.
Изготовление станков плазменного раскроя металла с ЧПУ.
Изготовление модулей и модернизация станков.
Изготовление металлоконструкций.
Художественная ковка.
Художественная резание металла.

Время работы Понедельник- суббота 8.00-20.00
tel: +375-29-8021152