Informacja o sklepie

Akcesoria CNC Elżbieta Taraszkiewicz
16-300 Augustów
Polska
ul. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich 18
NIP: 846-149-16-32
REGON: 791039831

Kontakt:
730 35 35 35


Kontakt z nami

Dział
Adres e-mail *
Wiadomość *

Numery kont


Dział handlowo - techniczny

Mechanika, pneumatyka, tworzywa sztuczne

Michał Górski
michal.g@ebmia.pl
Paweł Pietrewicz
pawel.pietrewicz@ebmia.pl
Kamil Urbański
kamil.urbanski@ebmia.pl
Łukasz Morawiec
lukasz.m@ebmia.pl
Mateusz Walicki
mateusz.w@ebmia.pl
Emil Wasilewski
emil.wasilewski@ebmia.pl
Mateusz Borysiewicz
mateusz.b@ebmia.pl
Michał Matyskiel
michal.matyskiel@cnc.info.pl

Automatyka, sterowanie i napędy

Marcin Grajewski
marcin.grajewski@ebmia.pl
Marcin Piotrowski
marcin.piotrowski@ebmia.pl
Damian Jagłowski
damian.jaglowski@ebmia.pl

Narzędzia, chemia, bhp, pneumatyka


Dział zakupów

Barbara Grabowska
barbara.grabowska@ebmia.pl

Terenowi doradcy techniczno - handlowi

Adrian Brożyna
Województwo śląskie i opolskie

Przedstawicielstwa zagraniczne

Białoruś

Беларусьг. Барановичи
1 пер. Яновский 8

Поставка комплектующих для станков с ЧПУ.
Изготовление станков плазменного раскроя металла с ЧПУ.
Изготовление модулей и модернизация станков.
Изготовление металлоконструкций.
Художественная ковка.
Художественная резание металла.

Время работы Понедельник- суббота 8.00-20.00