Informacja o sklepie

Akcesoria CNC Elżbieta Taraszkiewicz
16-300 Augustów
Polska
ul. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich 18
NIP: 846-149-16-32
REGON: 791039831

Kontakt:
730 35 35 35


Kontakt z nami

Dział
Adres e-mail *
Wiadomość *

Numery kont


Dział handlowo - techniczny

Mechanika, pneumatyka, tworzywa sztuczne

Michał Górski
michal.g@ebmia.pl
tel: +48 875 065 834
Paweł Pietrewicz
pawel.pietrewicz@ebmia.pl
tel: +48 875 065 843
Kamil Urbański
kamil.urbanski@ebmia.pl
tel: +48 875 065 837
Łukasz Morawiec
lukasz.m@ebmia.pl
tel: +48 875 065 842
Mateusz Walicki
mateusz.w@ebmia.pl
tel: +48 875 065 846
Emil Wasilewski
emil.wasilewski@ebmia.pl
tel: +48 875 065 835
Mateusz Borysiewicz
mateusz.b@ebmia.pl
tel: +48 875 065 836
Michał Matyskiel
michal.matyskiel@cnc.info.pl
tel: +48 875 065 830
Maciej Kuźma
maciej.kuzma@cnc.info.pl
tel: +48 875 065 827

Automatyka, sterowanie i napędy

Marcin Grajewski
marcin.grajewski@ebmia.pl
tel: +48 875 065 815
Marcin Piotrowski
marcin.piotrowski@ebmia.pl
tel: +48 875 065 817
Damian Jagłowski
damian.jaglowski@ebmia.pl
tel: +48 875 065 816
Dawid Przekop
dawid.przekop@cnc.info.pl
tel: +48 875 065 812
Łukasz Kierklo
lukasz.kierklo@cnc.info.pl
tel: +48 875 065 811

Narzędzia, chemia, bhp, pneumatyka

Damian Kalinowski
damian.kalinowski@cnc.info.pl
tel: +48 875 065 829
Adam Miłowicki
adam.milowicki@cnc.info.pl
tel: +48 875 065 828

Dział zaopatrzenia i logistyki

Barbara Grabowska
barbara.grabowska@ebmia.pl
tel: +48 875 065 833

Terenowi doradcy techniczno - handlowi

Adrian Brożyna
Województwo śląskie i opolskie
adrian.brozyna@cnc.info.pl
tel: +48 731 70 70 10

Warsztat obróbki metalu - usługi ślusarskie

Andrzej Pirsztuk
Kierownik warsztatu
warsztat@cnc.info.pl
tel: +48 875 065 890

Przedstawicielstwa zagraniczne

Białoruś

Беларусьг. Барановичи
1 пер. Яновский 8

Поставка комплектующих для станков с ЧПУ.
Изготовление станков плазменного раскроя металла с ЧПУ.
Изготовление модулей и модернизация станков.
Изготовление металлоконструкций.
Художественная ковка.
Художественная резание металла.

Время работы Понедельник- суббота 8.00-20.00
tel: +375-29-8021152