Firma Akcesoria CNC powstała w 2005 roku w Augustowie jako realizacja dotychczasowego hobby właściciela. Wszystko zaczęło się od autorskiego projektu płyty SSK-MB1, która znalazła uznanie wśród innych pasjonatów z branży. Idąc za ciosem, oferta płytek drukowanych i sterowników rosła, z czasem objęła również elementy mechaniki. W ten sposób w sklepie internetowym można nabyć wszystkie niezbędne części do budowy maszyn CNC. Obecnie w sklepie dostępnych jest ponad 220 000 produktów. I pomyśleć, że jeszcze 14 lat temu cały magazyn firmy mieścił się w starej kanapie!

Kilka lat temu uruchomiliśmy sklep internetowy EBMiA.pl, za pośrednictwem którego można nabyć elementy mechaniki, automatyki, sterowania numerycznego CNC, pneumatyki, silniki elektryczne, przekładnie, profile aluminiowe, tworzywa sztuczne, narzędzia oraz wiele innych części. Oferujemy produkty znanych i renomowanych firm, takich jak Leadshine, Teknomotor, Siemens, Panasonic, Omron, Lenze, Hiwin, SKF, NSK, INA, THK, Elesa-Ganther, Optibelt, Gates, Fenes, Fanar, Pafana i wiele innych.

Dzięki stałej współpracy z największymi producentami i dystrybutorami w kraju i zagranicą, możemy w szybkim czasie sprowadzać nietypowe lub mniej popularne części, a także wykonać gotowe elementy na specjalne zamówienie. Zamówienia na elementy dostępne z magazynu realizujemy w 24 godziny. Dzięki naszej kompleksowej obsłudze, obecnie możemy pochwalić się zaufaniem ponad 60 tysięcy klientów, którym dostarczamy nasze artykuły i narzędzia, w kraju i zagranicą.