Gwintowniki i narzynki

Ocena: 4.79 / 5 (39301 głosy)
Gwintowniki i narzynki Szeroki wybór gwintowników marki Fanar, YG-1 oraz FENES to podstawa oferty naszego działu „Narzędzia skrawające”. Nasza oferta to przede wszystkim szeroki wybór gwintowników ręcznych, maszynowych, powlekanych, a także narzynek oraz narzędzi specjalnych do gwintowania.
 
Sklep zaopatrzony jest w duże stany magazynowe wysokiej jakości gwintowników do różnego typu stali, począwszy od stali „czarnej”, poprzez stal nierdzewną, a kończąc na stali jakościowej. W naszym dziale znajdują się gwintowniki przystosowane do specjalistycznych gwinciarek pneumatycznych oraz elektrycznych, jak również do maszyn CNC, czyli do obróbki szybkościowej. Firmy FanarYG-1 oraz FENES są uznanymi producentami gwintowników na rynek polski oraz europejski, dlatego zdecydowaliśmy się zaoferować Państwu właśnie narzędzia tych firm. W przypadku gwintowania wałków, rur oraz sworzni i trzpieni polecamy nasze narzynki, przystosowane do pracy z każdym obrabialnym materiałem.
 
Zachęcamy do sprawdzenia oferowanych przez nas gwintowników i narzynek. Są to wyłącznie profesjonalne narzędzia, przystosowane do pracy na maszynach oraz do gwintowania ręcznego i maszynowego.
Rozwiń opis
Zwiń opis