Uchwyty tokarskie

Uchwyty tokarskie Sklep EBMiA oferuje naprawdę duży wybór wszelkiego rodzaju uchwytów tokarskich, które są niezbędne do pracy na tokarkach, a także do ustawiania podzielnic oraz czwartych osi we frezarkach numerycznych oraz konwencjonalnych. EBMiA posiada w ofercie uchwyty czołowego polskiego producenta tych narzędzi, czyli firmy Bison-Bial, która od wielu lat produkuje najlepsze uchwyty sprzedawane na całym świecie.
 
W ofercie naszego sklepu znajdziecie uchwyty podstawowe, trój i 4-szczękowe, jak również szeroką ofertę uchwytów specjalnych. Są to między innymi uchwyty 6-szczękowe, 4-szczękowe spiralne, różnego rodzaju uchwyty mechaniczne, które doskonale sprawdzają się w tokarkach CNC oraz uchwyty z dużym przelotem, niezbędne do toczenia i wytaczania rur i wałów o bardzo dużych średnicach.
 
EBMiA dokłada wszelkich starań, aby narzędzia i urządzenia dostarczone do Państwa spełniały Wasze oczekiwania. Dlatego, oferujemy Państwu uchwyty marki Bison-Bial, gwarantujące bezpieczeństwo i pewność pracy, a także precyzję. W dziale „Oprawy narzędziowe” przygotowaliśmy dla Państwa ofertę wymiennych szczęk do oferowanych tutaj uchwytów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.


Rozwiń opis
Zwiń opis