Profile Aluminiowe

Profile aluminiowe w szerokiej ofercie sklepu pozwalają na zmontowanie korpusu lub konstrukcji nośnej maszyny, bez konieczności zastosowania specjalistycznych narzędzi np. technologii spawania i późniejszej jej obróbki. Profile aluminiowe mogą być konstrukcją nośną większości maszyn i urządzeń oraz obudowami i osłonami służącymi ochronie operatora.
 
EBMiA może pomóc Państwu przy wyborze odpowiednich profili konstrukcyjnych oraz osłonowych. Na Państwa prośbę wykonamy dla Was także specjalny projekt z zastosowaniem wybranych przez Państwa profili aluminiowych. Zastosowanie profili aluminiowych w maszynach, zarówno jako elementów osłon jak i konstrukcji pozwala na znaczne zaoszczędzenie środków ze strony obróbki i  ze strony montażu samej maszyny.
 
Jesteśmy przekonani, że szeroka oferta naszego sklepu pozwoli na wdrożenie profili aluminiowych do Państwa potrzeb konstrukcyjnych. Dzięki temu maszyna w prosty sposób otrzyma solidne mocowanie, a także stanie się bardziej efektywna i tańsza w produkcji. 

Rozwiń opis
Zwiń opis