Narzędzia pomiarowe

Narzędzia pomiarowe

Narzędzia pomiarowe to akcesoria niezbędne przede wszystkim do wykonywania precyzyjnych pomiarów, ale nie tylko. Służą również do wyznaczania kątów czy poziomu montowanych przedmiotów. Przydają się zarówno w trakcie prac domowych, jak i budowlanych. Poznaj najpopularniejsze narzędzia pomiarowe!

Narzędzia pomiarowe umożliwiają przetworzenie mierzonych wielkości w wynik pomiaru, który jest przedstawiony w określonych jednostkach. Zaliczamy do nich przede wszystkim narzędzia, przetworniki oraz wzorce pomiarowe. Odpowiednie narzędzia pozwolą na wykonanie wielu różnych prac wykończeniowych, a także umożliwią obliczenie ilości potrzebnego materiału. Warto pamiętać, że urządzenia pomiarowe to nie tylko te do mierzenia długości, ale również kąta, grubości czy temperatury.

Profesjonalne wyposażenie każdej narzędziowni wymaga posiadania szeregu narzędzi pomiarowych, pozwalających kontrolować wymiary obrabianych detali. Dodatkowo, narzędzia pomiarowe są podstawowym wyposażeniem warsztatów kontroli jakości w każdym przedsiębiorstwie produkcyjnym.
 
Sklep EBMiA oferuje szeroką gamę narzędzi pomiarowych, począwszy od podstawowych suwmiarek i mikromierzy, które są niezbędne do pomiarów gabarytów oraz odległości, przez średnicówki, liniały, czujniki zegarowe, a na wysokościomierzach kończąc. Ta bogata oferta została przygotowana tak, aby każdy zakład obróbczy mógł bez problemu wyposażyć się w narzędzia niezbędne do pracy przy obróbce skrawaniem.
 
Kompleksowa oferta narzędzi pomiarowych w sklepie zapewni Wam nie tylko samokontrolę detali podczas obróbki, ale również kompleksowe wyposażenie warsztatu kontroli jakości. Wszystkie narzędzia pomiarowe zostały wykonane zgodnie ze standardami, które to standardy gwarantują między innymi wysoką jakość wykonania detalu nawet w bardzo wąskich tolerancjach.

Rozwiń opis
Zwiń opis