Spawalnictwo

Spawalnictwo

Spawalnictwo to kategoria, w której z łatwością znajdziecie Państwo, wszystko co potrzebne do spawania. W kategorii tej znajdziemy zarówno spawarki jak także materiały do spawania - pręty spawalnicze czy lite druty spawalnicze. Znajdziemy tu także przedmioty do lutowania.

Szeroką grupę towarów w kategorii spawalnictwo stanowią druty rdzeniowe. W naszej ofercie posiadamy druty o różnej średnicy, różnej wydajności oraz różnej prędkości podawania. Można tu znaleźć bez problemu odpowiedni drut rdzeniowy przystosowany do naszych potrzeb. W przypadku zaistnienia takiej potrzeby znajdziemy w tej kategorii także lite druty spawalnicze, których wybór także jest dość szeroki i odpowiada najróżniejszym potrzebom.
Inną grupę towarów w kategorii spawalnictwo stanowią elektrody otulone. Możemy znaleźć tutaj elektrody otulone do napraw i regeneracji, elektrody przeznaczone do żeliwa i metali czy niestopowe rutylowe i zasadowe. W naszej ofercie znajdziemy także elektrody nisko oraz wysokostopowe.

W kategorii lutowanie znajdziemy szeroki wybór materiałów do lutowania. Mamy w ofercie wiele drutów cynowych oraz mosiężnych o różnych średnicach oraz wielkościach. Możemy kupić drut na dużej szpuli, który wystarczy nam na długo, dzięki czemu uzyskamy korzystniejszą cenę. W kategorii tej znajdziemy także pałeczki do lutowania czy pastę lutowniczą. W ofercie są także spoiwa cynowe.

Dużą grupę towarów stanowią spawarki i półautomaty spawalnicze. Mamy szeroki wybór narzędzi od tych tańszych do urządzeń, które zadowolą najbardziej wymagających użytkowników, dla których spawanie to bardzo częsty element pracy. W przypadku usterek czy chęci wymiany w naszym sklepie znajdziecie Państwo również akcesoria do spawarek - różnych typów.

Kategoria spawalnictwo  to bardzo szeroka kategoria, w której znajdują się materiały i produkty przydatne przy spawaniu. Szeroki wybór pozwoli na zadowolenie każdego z Państwa - zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania odpowiedzi na dodatkowe pytania w przypadku wątpliwości związanych, z którymś z produktów.

Rozwiń opis
Zwiń opis