Filters
Filtruj

Czas realizacji

Czas realizacji

Producent

Producent

Cena

Cena

Organizery narzędziowe

Organizery narzędziowe

Organizery narzędziowe to idealny sposób na to, by uporządkować sprzęty niezbędne podczas codziennych prac. Bez względu na to, czy chcesz uporządkować cały warsztat czy też jedynie swoje najczęściej używane akcesoria, zakup organizerów będzie strzałem w dziesiątkę! Dzięki nim zaoszczędzisz mnóstwo czasu oraz nerwów, które traciłeś do tej pory podczas poszukiwań odpowiedniego klucza czy wkrętaka.

Organizer narzędziowy pozwoli Ci raz na zawsze pozbyć się bałaganu w warsztacie czy garażu. Jeśli zajmujesz się majsterkowaniem hobbystycznie albo narzędzia są Ci potrzebne jedynie do drobnych domowych napraw, skrzynka czy organizer na pewno przydadzą się również Tobie. Co więcej, tego typu rozwiązania pozwolą Ci nie tylko uporządkować, ale również zadbać o delikatne narzędzia, takie jak suwmiarka czy dalmierz.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno standardowe organizery w różnych rozmiarach, jak również liczne skrzynki narzędziowe. Są to organizery wykonywane najczęściej z polipropylenu lub aluminium, dzięki czemu są trwałe oraz odporne na zniszczenia czy pęknięcia. Organizery na narzędzia są bez wątpienia niezwykle praktycznym, a także użytecznym rozwiązaniem nie tylko do segregacji narzędzi, ale również akcesoriów, takich jak śrubki, wkręty oraz inne drobiazgi. Przydadzą się zarówno profesjonalistom, jak również hobbystom. Na pewno dobrze jest wypróbować ten sposób segregowania w swoim warsztacie czy garażu.

Głównym powodem, dla którego warto zainwestować w organizer na narzędzia jest oczywiście zapobieganie bałaganowi w miejscu pracy oraz ochrona narzędzi i akcesoriów. Ale jest jeszcze jeden powód, przemawiający za tym, dlaczego uporządkowanie sprzętów jest istotne. To wygoda pracy! Mając wszystkie najpotrzebniejsze narzędzia w zasięgu ręki, nie musisz tracić czasu na ich odszukiwanie. Możesz po prostu skupić się na pracy i sięgać po najpotrzebniejsze akcesoria zebrane w jednej skrzynce narzędziowej. Jeśli masz tych sprzętów dużo więcej, możesz oczywiście zastosować kilka organizerów, które będziesz stosować wymiennie, w zależności od wykonywanej aktualnie pracy. Praca czy realizowanie hobby powinno być przecież przyjemne, a nie uciążliwe i czasochłonne. Jeśli chcesz pracować jak profesjonalista przy swoim stanowisku, zadbaj o odpowiednią segregację swoich sprzętów. Organizer narzędziowy zapewni Ci porządek i wygodę.

Kupując organizery narzędziowe warto rozejrzeć się za rozwiązaniami od znanych, cenionych oraz sprawdzonych marek. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że wybierasz solidne, a także trwałe rozwiązania. Nie będziesz musiał się martwić, że za kilka miesięcy się rozpadną i konieczny będzie zakup nowych skrzyneczek. Osobom, które majsterkowaniem zajmują się jedynie sporadycznie z pewnością wystarczą standardowe rozwiązania. Jeśli zaś jesteś pracownikiem warsztatu, sięgnij po solidne organizery i skrzynki narzędziowe od najlepszych producentów. Gdy nie ma takiej potrzeby, nie inwestuj w te najdroższe opcje. Tańsze odpowiedniki będą w 100% wystarczające. Przede wszystkim, wybierając organizer na narzędzia zwróć uwagę na to, by były dla Ciebie wygodne i funkcjonalne oraz dopasowane do Twoich oczekiwań. To przecież najważniejsze podczas pracy.

Każdy, kto ma przydomowy warsztat lub lubi majsterkować w domu, doskonale wie, ile miejsca zajmują drobne narzędzia i akcesoria. Czasami jest ich tak dużo i w takim tempie przybywają, że nie wiemy jak je uporządkować.
 
Każdy majsterkowicz lub osoba pracująca przy remontach i drobnych naprawach doskonale wie, jak istotne jest uporządkowanie i posegregowanie akcesoriów. Jeśli wszystko mamy poukładane i uporządkowane, łatwiej i szybciej możemy uporać się z naszą pracą. Nieocenioną pomocą w tym zakresie są organizery.
 
Organizer to najczęściej pojemnik lub skrzynka, które pomagają nam poukładać logicznie i systematycznie wszystkie niewielkie akcesoria, które używamy przy remontach i naprawach. Organizery są różne: mniejsze, większe, z tworzywa sztucznego, metalu lub aluminium. Mogą mieć ruchome i stabilne przegrody i kieszonki. Jak sama nazwa mówi organizują nam przestrzeń. Mamy do zaoferowania bardzo różne organizery. Przeznaczone są one dla majsterkowiczów, wędkarzy, właścicieli warsztatów; do domów i serwisów samochodowych. Pełna oferta jest przedstawiona na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do jej uważnego przestudiowania.

Przy okazji chcemy zwrócić Państwa uwagę na generatory prądotwórcze, nagrzewnice, normalia warsztatowe, akcesoria magnetyczne i przedłużacze.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Indeks: PNORP12DUO

Organizer Narzędziowy 12 DUO

Cena
22,84 zł / szt.
18,57 zł bez VAT
Komplet składający się z dwóch organizerów spiętych ze sobą klipsami. Można je bez trudu rozłączyć i używać osobno. Walizki złożone pokrywami do siebie pozwalają na stuprocentowe zabezpieczenie zawartości. Kolorowe pojemniki w różnych rozmiarach, które można swobodnie wyjmować, pozwalają na wyjątkowo przejrzyste i dokładne sortowanie zawartości. Organizer posiada dwa...
Termin realizacji:
24h
Indeks: PNORP14DUO

Organizer Narzędziowy 14 DUO

Cena
47,60 zł / szt.
38,70 zł bez VAT
Komplet składający się z dwóch organizerów spiętych ze sobą klipsami. Można je bez trudu rozłączyć i używać osobno. Walizki złożone pokrywami do siebie pozwalają na stuprocentowe zabezpieczenie zawartości. Kolorowe pojemniki w różnych rozmiarach, które można swobodnie wyjmować, pozwalają na wyjątkowo przejrzyste i dokładne sortowanie zawartości. Organizer posiada dwa...
Termin realizacji:
7 - 14 dni
Indeks: PNOR12

Organizer Narzędziowy 290x195x35mm

Cena
15,39 zł / szt.
12,51 zł bez VAT
Charakterystyka produktu: / Pokrywa posiada przetłoczenia, w które po zamknięciu organizera wchodzą regulowane przegródki / Bardzo wysoka jakość wykonania / Solidny wzór skrzynki / Szybka organizera nie wystaje na zewnątrz , co ogranicza jej uszkodzenia / Nadaje się do piętrowania, organizery nie zsuwają się (posiadają specjalne przetłoczenia) / Wygodna mocna rączka Zastosowanie...
Termin realizacji:
24h
Indeks: PNOR16

Organizer Narzędziowy 65x290x390mm

Cena
29,52 zł / szt.
24,00 zł bez VAT
PROSPERPLAST Organizer narzędziowy walizkowy, 390x290x65 mm. Charakterystyka produktu: / Pokrywa posiada przetłoczenia, w które po zamknięciu organizera wchodzą regulowane przegródki / Bardzo wysoka jakość wykonania / Solidny wzór skrzynki / Szybka organizera nie wystaje na zewnątrz , co ogranicza jej uszkodzenia / Nadaje się do piętrowania, organizery nie zsuwają się (posiadają...
Termin realizacji:
7 - 14 dni
Indeks: S03601

Skrzynia narzędziowa aluminiowa SATA

Cena
156,38 zł / szt.
127,14 zł bez VAT
SKRZYNIA NARZĘDZIOWA ALUMINIOWA BEZ WYPOSAŻENIA Skrzynia narzędziowa aluminiowa bez wyposażenia SATA...
Termin realizacji:
7 - 14 dni