Rozwiertaki i nawiertaki

Rozwiertaki

Nasz sklep EBMiA oferuje szeroką gamę narzędzi do rozwiercania otworów. Posiadamy w ofercie rozwiertaki, a także nawiertaki firmy FENES, która uchodzi za lidera w produkcji narzędzi skrawających. Znajdziecie u nas rozwiertaki i nawiertaki maszynowe, ręczne, a także te przystosowane do specjalistycznych wiertarek. Szeroki wybór narzędzi o różnorodnych uchwytach pozwala na dopasowanie narzędzia do konkretnych potrzeb oraz do maszyny.
 
EBMiA dba o wysoką jakość sprzedawanych towarów, dlatego wybierając narzędzia do rozwiercania i nawiercania firmy FENES, uzyskujecie Państwo pewność, co do jakości ich wykonania. Nasza oferta, to przede wszystkim narzędzia do wykończenia powierconych wcześniej otworów. Doskonale sprawdzają się jako narzędzia do wykonywania otworów pod pasowania, a także jako narzędzia przygotowujące pole pod wiercenie lub frezowanie za pomocą frezów piłkowych.
 
Szeroki wybór rozwiertaków w naszym sklepie spowodowany jest ich różnorodnością. Możecie Państwo znaleźć u nas narzędzia do pracy na maszynach konwencjonalnych oraz maszynach sterowanych numerycznie. Zarówno do typowej obróbki, jak również do obróbki szybkościowej.

Rozwiń opis
Zwiń opis