Imadła maszynowe

Imadła maszynowe

Sklep EBMiA jest w pełni wyposażonym sklepem jeśli chodzi o narzędzia i sprzęt do obróbki skrawaniem. Nie mogło zatem w naszej ofercie zabraknąć imadeł, czyli podstawowych narzędzi, które są niezbędne do prawidłowego zamocowania detalu podczas obróbki. Szeroka oferta imadeł pozwala na znalezienie takiego narzędzia, które pozwoli na wykonanie detalu nawet o bardzo dziwnym kształcie.
 
W sklepie kupić możecie między innymi imadła maszynowe stałe, ale również uchylne, niezbędne do sztywnego zamocowania detalu pod kątem. Dodatkowo, w ofercie znajdują się imadła z obrotnicą pozwalające na wykonanie otworów, pogłębień oraz wierceń poprzez obrób imadła o konkretny kąt. Szeroka oferta imadeł maszynowych, obrotowych, uchylnych, stałych i modułowych została dodatkowo wzbogacona o ofertę imadeł do obróbki wałków, prętów oraz rur, a także imadeł wiertarskich.
 
EBMiA jest jednym z najlepiej wyposażonych sklepów, jeżeli chodzi o imadła. Dzięki bardzo zróżnicowanej ofercie każda narzędziownia znajdzie tutaj niezbędny sprzęt, który decyduje o dokładności wykonania detalu. Prawidłowe zapięcie półfabrykatu oraz jego wygodna obróbka, to zysk, który jest ważny dla każdej firmy.

Rozwiń opis
Zwiń opis