Narzędzia ścierne

Ocena: 4.80 / 5 (16416 głosy)
Narzędzia ścierne EBMiA oferuje profesjonalne narzędzia ścierne, zarówno te, które służą do wstępnego szlifowania spoin, konstrukcji oraz elementów stalowych, jak również narzędzia niezbędne do szlifowania powierzchni z bardzo dużą precyzją i niską wartością chropowatości.
 
W naszym sklepie znajdziecie Państwo ściernice, które sprawdzają się doskonale na wszelkiego rodzaju szlifierkach oraz urządzeniach do wstępnego szlifowania. Osełki są doskonałe do zatępiania ostrych krawędzi, natomiast ściernice trzpieniowe służą do szlifowania otworów.  Dodatkowo EBMiA oferuje również tarcze ścierne, tarcze do cięcia i szlifowania spawów oraz wszelkiego rodzaju tarcze listkowe przeznaczone do delikatnego szlifowania powierzchni płaskich w konstrukcjach stalowych. Oferujemy również krążki do szlifowania, które są niezbędne przy szlifowaniu stali nierdzewnej oraz przy zbieraniu nadmiaru rdzy z konstrukcji.
 
Nasz sklep jest doskonale wyposażony zarówno w podstawowe. jak również precyzyjne narzędzia ścierne. Dzięki nim, można nadać precyzyjną i mało chropowatą powierzchnię wszystkim obrabianym detalom, szlifować otwory, a także skutecznie i szybko tępić krawędzie i szlifować konstrukcje.
Rozwiń opis
Zwiń opis