Informacje o naszych klientach przechowywane są i przetwarzane w naszej Firmie z zachowaniem środków bezpieczeństwa spełniających wymogi Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami).

Użytkownicy przekazujący swoje dane osobowe do Sklepu wyrażają w myśl ustawy o ochronie danych osobowych zgodę na przetwarzanie ich danych. Dane wprowadzone podczas rejestracji konta w sklepie internetowym są wykorzystywane jedynie w celu realizacji zamówień oraz usług.

Sklep internetowy nie udostępnia, ani nie sprzedaje danych osobowych naszych klientów innym firmom lub osobom. Nie udostępniamy również baz danych zawierających adresy e-mail naszych klientów.

Klient, który zarejestrował konto w Sklepie internetowym lub dokonał subskrypcji newslettera może być informowany poprzez pocztę e-mail o zmianach w asortymencie sklepu, nowościach w ofercie, najnowszych promocjach itp. jednakże zobowiązujemy się, że informacje te dotyczyć będą jedynie sklepu internetowego i produktów oraz usług z nim związanych.

Gwarantujemy pełną poufność transakcji przeprowadzanych przez klientów w naszym sklepie.

Wszyscy zarejestrowani klienci Sklepu internetowego mają prawo do wglądu i modyfikacji danych osobowych znajdujących się w bazie danych serwisu, poprzez formularz dostępny po za logowaniu w opcjach konta użytkownika.

W przypadku zastrzeżeń odnośnie zgromadzonych danych użytkownik może zwrócić się do nas za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego.

Sklep internetowy będzie informował o wszelkich zmianach w polityce ochrony prywatności, które mogą wyniknąć ze zmian w polskim ustawodawstwie lub rozwoju technologii internetowych, jak również na skutek rozwoju i powstania nowych produktów i usług Sklepu internetowego