Chemia przemysłowa

Chemia przemysłowa jest nieodłącznym elementem działania każdej firmy produkcyjnej. Obecna jest zarówno w fabrykach jak również narzędziowniach oraz w niewielkich warsztatach mechanicznych. Pod pojęciem chemii przemysłowej rozumie się przede wszystkim wszelkiego typu produkty służące do smarowania, olejenia, czyszczenia, mycia, klejenia, rozklejania oraz uszczelniania. W EBMiA.pl poszliśmy o krok dalej, bowiem oprócz typowych produktów stosowanych do powyższych czynności, oferujemy także bardzo profesjonalne narzędzia do stosowania chemii przemysłowej, w tym między innymi smarów, olejów, chłodziw czy też klejów.
Posiadamy duży wybór wysokiej jakości produktów firm takich jak LOCTITE, CRC, SKF oraz ROCOL
 
Oferta EBMiA.pl obejmuje bardzo szeroki zakres chemii przemysłowej. Począwszy od smarów, olejów oraz sprayów, które to elementy poprawiają efektywność pracy urządzeń mechanicznych, zmniejszają tarcie, służą do konserwacji powierzchni oraz elementów narażonych na duże uszkodzenia mechaniczne, poprzez różnego rodzaju kleje oraz preparaty służące do klejenia połączeń pasowanych, a skończywszy na wysokiej jakości chemii dla elektroników.

EBMiA.pl może zaoferować Państwu kleje do klejenia na zimno, na gorąco, do gwintów, do wszelkiego rodzaju tulei oraz innych połączeń pasowanych. Dostarczamy także pełne pakiety chłodziwa, również dostosowanego do potrzeb maszyn sterowanych numerycznie, chroniącego podzespoły mechaniczne oraz obrabiane detale. Bardzo istotnym elementem naszej oferty chemii przemysłowej są również narzędzia w postaci smarownic. Tak szeroka oferta chemii przemysłowej to efekt naszej świadomości, wiemy bowiem doskonale, że są to produkty, które stanowią podstawę prawidłowego działania maszyn oraz urządzeń, a także pozwalają na efektywny montaż czy też zabezpieczenie części mechanicznych.

Rozwiń opis
Zwiń opis