Podstawowym profilem działalności warsztatu jest toczenie i frezowanie elementów stalowych, aluminiowych i z innych metali żelaznych i kolorowych. Wykonujemy obróbkę elementów powierzonych oraz z własnych materiałów i półwyrobów. Prace wykonujemy na podstawie rysunków technicznych dostarczonych przez klienta lub możemy utworzyć dokumentacje z pomiarów dostarczonego do warsztatu detalu.

Wieloletnie doświadczenie pracowników i nowe precyzyjne maszyny pozwalają na szybkie i dokładne wykonanie zleconych prac.

Zajmujemy się głównie małoseryjną produkcją lub wykonywaniem pojedynczych części na maszynach konwencjonalnych.

Wszystkie prace wykonujemy odpowiednio dobranymi do procesu obróbczego maszynami i narzędziami.

Do dyspozycji w warsztacie posiadamy tokarki, frezarki, wiertarki, przecinarkę taśmową, przecinarkę plazmową, spawarkę, nagrzewnicę indukcyjną i wiele innych maszyn i przyrządów.

Krótkie terminy realizacji i korzystne ceny

Zdajemy sobie sprawę jak ważna jest szybkość realizacji zlecenia dlatego dokładamy wszelkich starań aby prace, które wykonujemy były realizowane w wyznaczonym terminie. Doskonale wyposażony park maszynowy oraz dostęp do wielu narzędzi i przyrządów umożliwia wykonanie obróbki w krótkim czasie i w korzystnej cenie.

Kontakt

EBMiA.pl - Akcesoria CNC
16-300 Augustów, ul. 1 Pulku Ulanow Krechowiekcich 18
tel: +48 87 506 58 90
email: [email protected]