Sterownik serwokrokowy Easy Servo CS-D808 - 8A Leadshine

Zdjęcia poglądowe, mogą różnic się od stanu rzeczywistego.

Sterownik serwokrokowy Easy Servo CS-D808 - 8A Leadshine

Indeks: IW-CS-D808
Kategoria: Sterowniki Easy Servo Leadshine
EAN: 0089925920655
Waga: 0.7 kg
0 Przedmiot
Parametry:
Max. prąd wyjściowy:8.0A
Zasilanie DC:30 - 80 VDC
Zasilanie AC:Nie dotyczy
Gwarancja: Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz gwarancję wydłużoną o 1 rok.
ZAMÓW OBRÓBKĘ
Zapytaj o produkt

Zapytaj o Sterownik serwokrokowy Easy Servo CS-D808 - 8A Leadshine

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Twoja wiadomość*
Anuluj
Zamienniki
Zamów przez telefon

Sterowniki serwokrokowe  CS-D808 firmy Leadshine, to napęd krokowy z zamkniętą pętlą sprzężenia zwrotnego zaprojektowany, aby rozwiązać problem utraty kroku w tradycyjnych układach sterowania silnikiem krokowego, który pracuje z otwartą pętlą. Stosując enkoder jako sprzężenie zwrotne prędkości i pozycji, zwiększamy w ten sposób niezawodność systemu przy minimalnym wzroście kosztów. W sterownikach CS-D808 został zastosowany zaawansowany algorytm sterowania Leadshine oparty na wieloletnim doświadczeniu w sterowaniu krokowym i serwonapędów. Sterowniki serii CS są następcą popularnych sterowników serii ES-D808. Napęd CS-D808 jest wysoce niezawodny, a przy tym niedrogi oraz doskonale sprawdza się w wielu zastosowaniach przemysłowych, takich jak maszyn CNC: frezarki, czy wycinarki laserowe, medycyna, elektronika, pakowanie, itp. Wszędzie tam, gdzie wymagane jest precyzyjne pozycjonowanie silnika.

Sterownik  CS-D808 może sterować 2-fazowe silniki krokowe o rozmiarze   NEMA 34 z wykorzystaniem enkoderów inkrementalnych. Nowością jest wykorzystanie enkoderów o rozdzielczości 5000 impulsów/obrót, co przekłada się na precyzję pozycjonowania. Dzięki zastosowanemu algorytmowi sterowania możliwa jest korekcja błędu pozycji, ponad to napędy dobrane do aplikacji nie wymagają namiarowego momentu obrotowego (silniki mogą być dobierane z mniejszym zapasem mocy niż miało to miejsce przy tradycyjnym systemie krokowym, ponieważ silnik dysponuje swoim momentem w szerszym zakresie prędkości obrotowej). Najnowszy algorytm zapewnia również pracę silnika krokowe przy zmniejszonym nagrzewaniu, jeszcze niższym poziomie hałasu oraz niższych wibracjach ( w porównaniu do napędów ES-D808), przez co została znacząco poprawiona kultura pracy.
Napęd CS-D808 jest bardzo łatwy w konfiguracji ( konfiguracja jest również możliwa przy pomocy programu ProTuner). Idealnie nadaje się do wykorzystania przy modernizacji systemów sterowania wykorzystujących klasyczne silniki krokowe. Producent oferuje silniki Easy Serwo z zamontowanym enkoderem w bardzo szerokiej gamie wymiarów oraz momentów – dlatego każdy będzie w stanie dobrać silnik odpowiedni do swojej nowo budowanej, lub remontowanej aplikacji.  Ten system sterowania ma również dodatkową zaletę  w stosunku do klasycznych serwonapędów polegającą na braku konieczności przeprowadzenia kłopotliwego strojenia układu sterowania. Nieumiejętne strojenie w przypadku klasycznych serwonapędów może skutkować występowaniem przeregulowań, drżeniem podczas pracy silnika oraz jego nadmiernym grzaniem się. W przypadku napędu serwokrokowego taki problem nie występuje – instalacja oraz konfiguracja zajmuje znacznie mniej czasu, co pozwala zaoszczędzić czas, pieniądze oraz kłopotów przy późniejszej eksploatacji. Wszystko to przekłada się na  niski koszt wdrożenia takiego rozwiązania, co jest zaletą docenianą przez naszych klientów.

Sterownik CS-D808 oferuje:
- Tryby sterowania krokowo-kierunkowego lub CW / CCW
- Napięcie zasilania  30-80 VDC
- Maksymalny prąd wyjściowy 8.0A
- Zasilanie 2-fazowych silników krokowych NEMA 34
- Wyjście błędu, sterowanie hamulcem lub Wyjście w położeniu
- Brak utraty kroków dla zamkniętej pętli pozycji
- Praca bez strojenia
- Brak przeregulowania
- Brak konieczności przewymiarowania momentu obrotowego
- Zmniejszone nagrzewanie silnika i bardziej wydajny płynny ruch i bardzo niski poziom hałasu podczas pracy silnika

Dane techniczne
Max. prąd wyjściowy
8.0A
Zasilanie DC
30 - 80 VDC
Zasilanie AC
Nie dotyczy
Maksymalna częstotliwość wejściowa
200 KHz

ProTuner CS-D Software Manual
Pobierz

CS-D808/1008 User Manual
Pobierz

ProTuner CS-D Software Manual
Pobierz

ProTuner-CS-V3.1.zip
Pobierz

CS-D808 & CS-D1008_Manual_V3.1.pdf
Pobierz

CS-D808 & CS-D1008 instrukcja PL EBMIA pl.pdf
Pobierz