Filtruj

Max. prąd wyjściowy

Max. prąd wyjściowy

Zasilanie DC

Zasilanie DC

Zasilanie AC

Zasilanie AC

Producent

Producent

Czas realizacji

Czas realizacji

Cena

Cena

Nowe i Polecane

Sterowniki Easy Servo Leadshine

Serwonapędy Easy Servo Leadshine

Poniżej mogą Państwo zapoznać się z naszą ofertą sterowników  serwokrokowych - sterowników silników hybrydowych z rodziny Easy Servo. Dedykowane są one dla silników hybrydowych z tej samej rodziny, które dostępne są w rozmiarach od NEMA17 do Nema42. System hybrydowy umożliwia sterowanie pracą silników w zamkniętej pętli sprzężenia zwrotnego, dzięki czemu mamy kontrolę nad błędem pozycji ( brak utraty kroku ), a silniki oferują wysokie momenty oraz prędkości obrotowe przy wysokiej kulturze pracy. Więcej informacji o zaletach systemu Easy Servo można znaleźć tutaj. Silniki dostarczane są razem z enkoderami o rozdzielczości 1000, lub 5000 impulsów/obrót.  Silniki serwokrokowe występują również w wersji z hamulcem (literka B w oznaczeniu) oraz wodoodpornej (IP65).  Serwonapędy  hybrydowe ES oferowane są w dówch wersjach napięciowych - zasilane prądem stałym oraz prądem przemiennym.


Rodzaje Serwonapędów Easy Servo Leadshine


Serwonapędy serii ES-DH zasilane są napięciem przemiennym 230VAC. Dedykowane są dla silników w rozmiarze NEMA34 oraz Nema42.
Serwonapędy serii ES-D oraz CS-D mogą być zasilane  napięciem od 50VDC do 100VDC (zależnie od wersji sterownika). Dedykowane są dla silników w rozmiarze od NEMA17 doNema34.


Seria ES-D przez długi okres czasu cieszyła się popularnością i uznaniem wśród naszych klientów. Dlatego wierzymy, że nowa seria napędów hybrydowych CS-D również spotka się z Państwa uznaniem.


Seria CS-D do najnowsza wersja systemów hybrydowych, która powstała na bazie napędów serii ES-D. Najnowszy algorytm sterowania firmy Leadshine pozwala na uzyskanie jeszcze większego momentu oraz dynamiki podczas pracy silnika hybrydowego. Jednocześnie została jeszcze bardziej poprawiona kultura pracy ( mniejsze wibracje oraz grzanie się silnika). Sterowniki mogą współpracować z serwosilnikami krokowymi wyposażonymi w enkodery inkrementalne o jeszcze wyższej rozdzielczości (5000impulsów/obrót, co przekłada się na kontrolę pozycji z rozdzielczością 20 000 imp/obrót silnika). Niektóre sterowniki silników krokowych umożliwiają sterowanie z mniejszym podziałem :).
Napędy z rodziny CS są bardzo łatwe w konfiguracji ( konfiguracja jest również możliwa przy pomocy programu ProTuner). Ten system sterowania ma również dodatkową zaletę  w stosunku do klasycznych serwonapędów polegającą na braku konieczności przeprowadzenia kłopotliwego strojenia układu sterowania. Nieumiejętne strojenie w przypadku klasycznych serwonapędów może skutkować występowaniem przeregulowań, drżeniem podczas pracy silnika oraz jego nadmiernym grzaniem się. W przypadku napędu serwokrokowego taki problem nie występuje – instalacja oraz konfiguracja zajmuje znacznie mniej czasu, co pozwala zaoszczędzić czas, pieniądze oraz kłopotów przy późniejszej eksploatacji.

Dlatego seria Leadshine CS jest idealnym wyborem do zastosowania w nowych systemach sterowania oraz modernizacji istniejących systemów z otwartą pętlą. Seria CS może zapewnić wysoką wydajność, której oczekujesz, spełni również wymagania dotyczące niskich kosztów przy wdrożeniu takiego rozwiązania :).


Leadshine oferuje szeroki wybór napędów serwokrokowych pracujących w zamkniętej pętli; mogą one sterować silnikami serwokrokowymi poprzez najbardziej rozpowszechnione sterowanie sygnałem kroku i kierunku ( step/di), ale również poprzez magistralę szeregową RS232/RS485 oraz sieciową EtherCAT.

 
Gwarantujemy najwyższą jakość produktów zakupionych w atrakcyjnej cenie oraz sprawną dostawę. Istnieje również możliwość sprowadzenia produktu na zamówienie, w sytuacji gdy szukanego towaru brakuje w naszym asortymencie. W tej sprawie, jak również w przypadku, gdy zależy Państwu na czasie, a okres dostawy jest długi prosimy o kontakt z naszymi doradcami.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.
Cena
441,64 zł / szt.
359,06 zł bez VAT
wycofany z oferty