Średnicówki

Ocena: 4.80 / 5 (229 głosy)
Średnicówki Mikrometryczne przyrządy pomiarowe są niezbędne do wykonywana bardzo dokładnych pomiarów wewnętrznych, zewnętrznych i mieszanych. Ich główną zaletą jest niezwykle precyzyjne dokonanie pomiaru, co do 0,01 milimetra.

Średnicówki dostępne są w różnych typach i funkcjonalności. Wszystkie one jednak wykonana są przez renomowanych producentów, z bardzo wytrzymałych i trwałych na uszkodzenia mechaniczne materiałów.

Szczegółowe sprecyzowanie wyboru, pozwala dopasować średnicówkę do Państwa potrzeb i oczekiwań. Zacisk wrzeciona może się odbywać za pomocą pierścienia zaciskowego lub dźwigni. Średnicówki wyposażone są we wzorzec nastawczy i klucz, dzięki czemu możliwe jest wyzerowanie wyniku.

Użytkowanie średnicówki nie przysparza zbyt dużych problemów, ale wymaga pewnego doświadczenia i wprawy, którą łatwo uzyskać korzystając z narzędzi na co dzień i dokonywania wielu rozmaitych pomiarów. W naszym sklepie oferujemy dwa rodzajów średnicówek, trzypunktowe lub zegarowe. Wszystkie sprzedawane są w drewnianych pudełkach, w celu zabezpieczenia przed uszkodzeniami.
Rozwiń opis
Zwiń opis