Powrót do Falowniki - seria S100

Filtruj

Obc. Ciężkie Moc

Obc. Ciężkie Moc

Obc. Ciężkie Prąd

Obc. Ciężkie Prąd

Wentyl. Pompy Moc

Wentyl. Pompy Moc

Wentyl. Pompy Prąd

Wentyl. Pompy Prąd

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

1-fazowe falowniki S100

Ocena: 0.00 / 5 (0 głosy)
1-fazowe falowniki S100

W ostatnich latach obserwuje się popularność przemienników częstotliwości. Jeszcze dziesięć lat temu bardzo rzadko występowały, a przemysł stosował inne metody, aby poradzić sobie z rozruchem silników. Na szczęście myśl technologiczna poszła naprzód i obecnie możemy bez większego problemu kupić tzw. falowniki. Są one nadal dość drogie, ale przynoszą przy dużych inwestycjach tak duże oszczędności, że warto w nie zainwestować. Zresztą ich cena systematycznie się obniża.
 
Ogólnie dzielimy je 1-fazowe i 3-fazowe. W naszej ofercie są dostępne falowniki obu typów. Warto się zapoznać z naszą ofertą, bo falowniki przynoszą realne oszczędności energii elektrycznej, wpływają na automatyzację procesów technologicznych. 1-fazowe falowniki S100. Falowniki z serii S100 to nowoczesne technologicznie urządzenia, które mają zastosowanie w przemyśle przy modernizacji starszych linii technologicznych i tworzeniu nowych rozwiązań. 1-fazowy falownik S100 jest mniejszy od swojego poprzednika. To duże ułatwienie, bo łatwiej można go zainstalować.
 
Ma specjalny moduł, który umożliwia mu pracę naprzemienne z mniejszymi lub większymi silnikami. Są dostępne w mocach od 0,4 do 75 kW. Oferowane przez nasz sklep falownik charakteryzują się również przystępnością ceny w stosunku do jakości urządzenia. Zachęcamy Państwa do obejrzenia oferty z działu: automatyka, gdzie oferujemy niezbędne urządzenia i akcesoria. Zwracamy uwagę na: serwonapędy, silniki krokowe, sterowniki, panele operatorskie HMI, zasilanie, transformatory oraz czujniki.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.