Filtruj

Obc. Ciężkie Moc

Obc. Ciężkie Moc

Obc. Ciężkie Prąd

Obc. Ciężkie Prąd

Wentyl. Pompy Moc

Wentyl. Pompy Moc

Wentyl. Pompy Prąd

Wentyl. Pompy Prąd

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

3-fazowe falowniki S100

3-fazowe falowniki S100

Falownik to potoczne określenie na urządzenie, które służy do regulacji prędkości  obrotowej silnika elektrycznego. Ta regulacja następuje poprzez zmianę częstotliwości prądu. Krótko mówiąc to takie urządzenie, które zamienia prąd stały na prąd przemienny. Obecnie falowniki to złożone, skomplikowane urządzenia.
 
Wyróżniamy falowniki 1-fazowe, które umożliwiają pracę silników indukcyjnych oraz falowniki 3-fazowe zasilane trójfazowo. Falowniki zajmują szerokie zastosowanie w przemyśle. Jest to najlepsza metoda regulowania prędkości. Okazuje się, że znajduje zastosowanie nawet w urządzeniach domowych, z których korzystamy na co dzień, na przykład w pralkach. W naszym sklepie proponujemy Państwu 3-fazowe falowniki S100. Większości z nas wydaje się, że falowniki to urządzenia potrzebne, ale bardzo drogie. Rzeczywiście cena tych przemienników jest duża, ale dzieje się tak dlatego, że są to bardzo skomplikowane technologicznie urządzenia.
 
Na pewno ich właściwa eksploatacja pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy. 3-fazowy falownik S100 to urządzenie nowoczesne. Jego ogromną zaletą jest to, że urządzenie może pracować z silnikami o różnej mocy. To pozwala na spore oszczędności w czasie prowadzenia dowolnych inwestycji. Proponujemy też inne typy falowników: 1-fazowe falowniki S100, 3-fazowe falowniki S 100 IP 66, akcesoria do falowników S100.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.