Filtruj

Moc

Moc

Prąd wyjściowy

Prąd wyjściowy

Rodzaj zasilania

Rodzaj zasilania

Sterowanie

Sterowanie

Czas realizacji

Czas realizacji

Nowe i Polecane

Falowniki Wagney

Falowniki Wagney

Falowniki dystrybucji Wagney to przystępne cenowo jedno oraz trójfazowe przemienniki częstotliwości, zaprojektowane dla jak najprostszej obsługi przy zachowaniu wysokiej funkcjonalności oraz niezawodności. Obie serie D ze względu na swoją nowoczesną budowę oraz różnorodność funkcji, pozwalają na zastosowanie w szerokiej gamie aplikacji, takich jak napędy wrzecion obrabiarek, pompy, wentylatory, przenośniki taśmowe i inne. 

Falowniki Seria D12 to proste falowniki skalarne, w których największą wagę przywiązujemy do łatwości aplikacji i kompaktowej budowy. Występują jako zasilane trójfazowo lub jednofazowo. Mamy tutaj do dyspozycji przyjazny panel operatorski oraz bardzo prosty sposób programowania przemiennika częstotliwości z poziomu panelu. Wbudowany potencjometr oraz przyciski funkcyjne zapewniają możliwość obsługi falownika praktycznie od razu po wyjęciu z pudełka. Przemienniki częstotliwości z serii D12 mają możliwość sterowania za pośrednictwem wyjmowanego panelu falownika, który możemy zainstalować w dowolnym miejscu, listwy zacisków, podłączając do niej przyciski, lub wyjścia sterownika PLC. Dla bardziej wymagających aplikacji istnieje możliwość sterowania za pośrednictwem bardzo popularnego protokołu MODBUS RTU. 

Zasilane jednofazowo przemienniki częstotliwości serii D12-S2 umożliwiają podłączanie do nich silników trójfazowych, co znacznie zwiększa możliwości aplikacji tego typu napędów w miejscach, w których nie mamy dostępu do sieci trójfazowej. Będzie to świetne rozwiązanie do płynnej regulacji obrotów w niewielkich obrabiarkach, takich jak małe wiertarki kolumnowe, frezarki, tokarki, o mocy silnika nie przekraczającej 2.2kW. Doskonale sprawdzi się też do napędu elektrowrzecion z naszej oferty, które mają możliwość pracy z siecią 230V. Aby podłączyć silnik trójfazowy do falownika zasilanego z jednej fazy, musi on mieć możliwość przełączenia uzwojeń w „trójkąt” lub być nawinięty jako silnik zasilany 3x230V. Taka informacja jest z reguły na tabliczce znamionowej silnika.

 Zasilane trójfazowo falowniki serii D32 to zaawansowane technologicznie falowniki wektorowe do zastosowań przemysłowych. Mamy tutaj możliwość dokładnego dostrojenia falownika do wymagań naszego napędu. Rozbudowana komunikacja za pośrednictwem Modbus RTU, pozwoli zastosować ten przemiennik częstotliwości w wielu przemysłowych aplikacjach. Ponadto przemiennik posiada standardowe funkcje sterowania z panelu oraz za pośrednictwem zacisków sterowniczych. Polecamy te falowniki do zastosowania z elektrowrzecionami od mocy 2.2 kW i wyższej. Również doskonale sprawdzą się jako napędy silników większych obrabiarek przemysłowych takich jak tokarki, frezarki, wiertarki oraz innych maszyn. 

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.