Filtruj

Moc

Moc

Zasilanie

Zasilanie

Klasa

Klasa

Prąd znamionowy

Prąd znamionowy

Napięcie znamionowe

Napięcie znamionowe

Straty mocy

Straty mocy

Czas realizacji

Czas realizacji

Cena

Cena

Filtry RFI do falownika

Filtry RFI do falownika

Dławiki AC oraz filtry stosowane na wejściu przemiennika częstotliwości pomagają niwelować zakłócenia elektromagnetyczne, które mogą być powodowane pracą przemiennika. Pomagają również zapewnić lepszy przebieg napięcia zasilającego i chronią przemiennik przed przepięciami w sieci. Dławiki i filtry wyjściowe, podobnie jak te na wejściu, chronią urządzenie przed przepięciami, poprawiają parametry napięcia i niwelują rezonanse na linii przemiennik-silnik (ważne jest to szczególnie przy dłuższych długościach przewodów). Stosowanie filtrów ważne jest, gdy chcemy spełnić normy dotyczące kompatybilności elektromagnetycznej (EMC).

Zależnie od wybranego modelu przemiennika, te fabrycznie mogą być wyposażone w filtry oraz dławiki na jego wejściu i wyjściu. Więcjej informacji na ten temat, mogą Państwo znaleźć w instrukcjach poszczególnych modeli falowników. Tam również podane są sugerowane przez producenta przemienników modele filtórw oraz dławików wejściowych jak i wyjściowych wraz z ich parametrami (zależnie od mocy użytego falownika).

W ofercie producenta przemienników dostępne są również filtry wejściowe typu footprint. Są one montowane pod falownikiem, co pozwala zaoszczędzić miejsce w szafie sterującej.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.