Powrót do Łożyska ślizgowe

Filtruj

Średnica wewnętrzna d [mm]

Średnica wewnętrzna d [mm]

Średnica zewnętrzna D [mm]

Średnica zewnętrzna D [mm]

Szerokość B [mm]

Szerokość B [mm]

Oznaczenie

Oznaczenie

Zabudowa

Zabudowa

Luz

Luz

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

Podkładki ślizgowe

Ocena: 4.84 / 5 (68 głosy)
Podkładki ślizgowe Sprawnie funkcjonujące urządzenie powinno mieć wszystkie elementy wykonane z dobrych materiałów i właściwie dopasowane. Już wielokrotnie słyszeliśmy, że przyczyną awarii jakiegoś urządzenia była pęknięta śrubka lub jakiś inny niewielki element. Z tego powodu należy zwracać uwagę na jakość wykonania.
 
Nasze podkładki ślizgowe są wykonane z dobrej jakości materiałów. Można mieć pewność, że będą wspomagać pracę każdego urządzenia, w którym zostaną zainstalowane. Zaopatrujemy się w podkładki ślizgowe u sprawdzonych producentów, którzy przykładają wagę do jakości produktu i skrupulatnie przestrzegają norm. Każda podkładka ślizgowa, nawet niewielka jest dokładnie sprawdzana, a producent gwarantuje jej jakość. Możemy zagwarantować, że nie będą mieli Państwo żadnych problemów z ich użytkowaniem.
 
Podkładki ślizgowe dostępne są we wszystkich potrzebnych rozmiarach. Gdyby któregoś rozmiaru nie było w naszej ofercie, jesteśmy w stanie w krótkim czasie zrealizować Państwa zamówienie. Jeśli chodzi o dowolny element budowy maszyn i automatyki, możemy go dostarczyć. Odpowiednia ilość zamawianych produktów, pozwala nam na natychmiastową realizacje Państwa potrzeb. Podobnie jest w przypadku podkładek ślizgowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą także w przypadku różnych narzędzi.
 
Oferujemy: narzędzia skrawające, elektronarzędzia, narzędzia pomiarowe, narzędzia stolarskie.
Rozwiń opis
Zwiń opis
Podkładki ślizgowe
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.