ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia
grafika
Wyszukiwarka:
Gwarantujemy doradztwo techniczne w zakresie mechaniki, automatyki i budowy maszyn. Szereg wykwalifikowanych doradców technicznych chętnie odpowie na każde pytanie, doradzi, jak wybrać i dopasować produkt do Państwa potrzeb. Wystarczy zadzwonić lub napisać, by rozwiać swoje wątpliwości.
bok_strzalka
Dysponujemy dużym stanem asortymentowym, dlatego towar dostępny w magazynie jest wysyłany w ciągu 24 godzin od zamówienia. Zasze dokładamy wszelkich starań, by możliwie jak najbardziej skrócić czas oczekiwania na zamówienie. Wszystkie nasze przesyłki zapewniają odpowiednią ochronę wysyłanego towaru oraz są ubezpieczone.
bok_strzalka
Towar dostępny z magazynu wysyłamy w ciągu 24 godzin, od momentu realizacji zamówienia.
bok_strzalka
Współpracujemy z najlepszymi dostawcami z branży automatyki i mechaniki, dlatego możemy zaoferować produkty najwyższej jakości w przystępnych cenach. Ponadto nasi doradcy techniczni oraz elektronicy posiadają dużą wiedzę na temat konstrukcji maszyn, systemów przesuwu liniowego, przeniesienia napêdu oraz obrabiarek CNC, zawsze służą pomocą w doborze odpowiednich części. Ciągle się rozwijamy i pragniem systematycznie podnosić jakość obsługi wszystkich klientów.
bok_strzalka
PayU
Rzetelna firma
TAX FREE

Sterowniki maszyn CNC

Ocena: 4.57 / 5 (23 głosów)    Zaloguj się, aby ocenić.

Poniżej widoczne są tylko przykładowe, typowe rozwiązania naszych sterowników numerycznych. Na zamówienie jesteśmy w stanie wykonać sterowniki maszyn CNC dla dowolnej obrabiarki z dowolną ilość osi. Sterowniki są kompletne, przetestowane, gotowe do podłączenia i pracy, zamknięte w obudowy, wyposażone w niezbędny osprzęt w tym chłodzenie i obwody bezpieczeństwa.  Przy ich budowie wykorzystujemy osprzęt czołowych producentów, dostosowane do preferencji zamawiających.
Każdy sterownik wykonujemy starannie, zgodnie ze sztuką inżynieryjną,  tak aby był dostosowany do indywidualnych wymagań i potrzeb klienta. Nasze sterowniki mogą współpracować z programami sterującymi zainstalowanymi na komputerze PC takimi jak Mach 3, Mach4, KCam, Master5, TurboCNC, Step2CNC, LinuxCNC i wiele innych. Mogą one być również sterowane przy pomocy sterowników programowalnych PLC. Oba rozwiązania dają nam ogromne możliwości, a wybór rozwiązania uzależniony jest od rodzaju aplikacji oraz potrzeb klienta.
Prefabrykowane przez nas szafy sterownicze umożliwiają budowę wieloosiowych maszyn numerycznych takich jak frezarki, tokarki, wycinarki plazmowe, gazowe lub laserowe, giętarki, spawarki, rozkładarki, plotery, roboty malujące, czy roboty układające uszczelnienia oraz wiele innych maszyn wymagających precyzyjnego oraz szybkiego systemu sterowania pozycją. Specjalizujemy się w szeroko rozumianym pozycjonowaniu, jednak jesteśmy również otwarci na inne tematy z zakresu automatyki. Bazując na naszym doświadczeniu, służymy radą zarówno na etapie projektu aplikacji, doboru potrzebnego sprzętu jak i podczas jej uruchomienia. Nasi specjaliści stale biorą udział w kursach i szkoleniach poszerzając swoją wiedzę i umiejętności. Dbamy o każdy szczegół produkcji. Wierzymy, iż wyszkolona kadra, pracująca w odpowiednio wyposażonym warsztacie produkcyjnym, właściwe magazynowanie półproduktów oraz gotowych szaf przekładają się na produkt wysokiej jakości.

Zastanawiasz się nad rozwojem swojej firmy? Zobacz co możesz zyskać stosując nasze rozwiązania. Większość powtarzalnych zadań można zautomatyzować. Automatyzacja sprawia, że produkcja staje się bardziej przewidywalna, co ułatwia jej planowanie. Efekty naszej pracy stają się powtarzalne, co przekłada się na wyższą jakość produktu oraz niższe koszty produkcji. Dzięki temu możesz być, drogi kliencie bardziej konkurencyjni na coraz trudniejszym rynku. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, iż korzystanie z nowych technologii wpływa na postrzeganie Twojej firmy przez klientów, dodaje to jej prestiżu.
 
 
Zaufało nam już bardzo wiele firm – od małych warsztatów po duże zakłady produkcyjne - z którymi z sukcesem zrealizowaliśmy dziesiątki ciekawych projektów. Mamy grono stałych klientów, którzy wracają do nas z nowymi pomysłami. Dlaczego warto nam zaufać? Ponieważ oferujemy kompleksowe rozwiązania ( w ofercie posiadamy również elementy mechaniczne, a nasz warsztat obróbczy jest w stanie wykoncać obróbkę zamawianych elementów), sprawdzone produkty, udostępniamy swoją wiedzę oraz doświadczenie, zapewniamy wsparcie techniczne, również po upływie gwarancji.  Oferujemy szybką i skuteczną pomoc w rozwiązaniu Twojego problemu. Pracujemy w myśl zasady – Twoja wizja – nasze sterowanie… Dlatego gorąco zachęcamy do kontaktu z naszym działem automatyki – nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do wysłania widomości z opisem wizji Twojej firmy, którą pomożemy zautomatyzować.


 

Proszę je kierować pod adres sterowanie@ebmia.pl ,zadzwoń 730 35 35 35 lub wypełnij formularz zapytaniaTo nic nie kosztuje wink.  Jak możemy Tobie pomóc?
 

Uniwersalny sterownik numeryczny USN 3D1A 1/2 CNC
Uniwersalny sterownik numeryczny USN 3D1A 1/2 CNC
Więcej informacji
Sterownik USN-3D1A jest gotowym produktem i nie wymaga on żadnych prac przygotowawczych ze strony użytkownika. Wystarczy połączyć go za pośrednictwem portu LPT z komputerem oraz zasilić go napięciem sieciowym 230V. System umożliwia sterowanie trzema, dwufazowymi, bipolarnymi silnikami krokowymi z maksymalnym prądem do 2A na fazę. Silniki 4,6,8 przewodowe sterowane są półkrokowo, co pozwala na zwiększenie precyzji pracy maszyny. Urządzenie może współpracować z dowolnym programem, który realizuje sterowanie za pośrednictwem portu LPT komputera. Sterownik USN-3D1A posiada szereg zabezpieczeń realizowanych bezpieczniki topikowe. Zapewnia to reakcję na zwarcie cewki silnika do masy układu i zbyt duży pobór prądu poszczególnych osi. ...
3-5 dnijest
minusplus
do przechowalni
1.100,00 zł (brutto)
894,31 zł (netto)
Uniwersalny sterownik numeryczny USN 3D4A CNC
Uniwersalny sterownik numeryczny USN 3D4A CNC
Więcej informacji
Sterownik USN-3D4A jest gotowym produktem i nie wymaga on żadnych prac przygotowawczych ze strony użytkownika. Wystarczy połączyć go za pośrednictwem portu LPT z komputerem oraz zasilić go napięciem sieciowym 230V. System umożliwia sterowanie trzema, dwufazowymi, bipolarnymi silnikami krokowymi z maksymalnym prądem do 4,2A na fazę. Silniki 4,6,8 przewodowe sterowane są mikrokrokowo, co pozwala na zwiększenie precyzji pracy maszyny. Urządzenie może współpracować z dowolnym programem, który realizuje sterowanie za pośrednictwem portu LPT komputera. Podczas postoju silników następuje automatyczna redukcja prądu, przez co silniki mniej się grzeją (istnieje możliwość wyboru 50% lub 100% wartości nastawionego prądu). Sterownik USN-3D4A posiada ...
3-5 dnijest
minusplus
do przechowalni
2.969,99 zł (brutto)
2.414,63 zł (netto)
Uniwersalny sterownik numeryczny USN 3D1A 1/8 CNC
Uniwersalny sterownik numeryczny USN 3D1A 1/8 CNC
Więcej informacji
 Sterownik numeryczny wyposażony jest w szereg zabezpieczeń takich jak bezpieczniki na każdą z osi, zabezpieczenie przed przegrzaniem itp. Diody LED sygnalizują obecność napięcia zasilania na każdym z silników i sygnalizują przepalenie danego bezpiecznika. Dane techniczne Parametry elektryczne Napięcie zasilania 230 V AC, 50 Hz Napięcie zasilania silników 28 VDC Napięcie zasilania części logicznej (płyta główna SSK-MB2) 12 VDC Bezpiecznik główny (gniazdo zasilające 230V) 3,15 A (topikowy) Sygnalizacja obecności zasilania głównego- jest (front obudowy – włącznik ...
24hjest
minusplus
do przechowalni
1.100,00 zł (brutto)
894,31 zł (netto)
Uniwersalny sterownik numeryczny USN 3D8A CNC
Uniwersalny sterownik numeryczny USN 3D8A CNC
Więcej informacji
Sterownik USN-3D8A jest gotowym produktem i nie wymaga on żadnych prac przygotowawczych ze strony użytkownika. Wystarczy połączyć go za pośrednictwem portu LPT z komputerem oraz zasilić go napięciem sieciowym 230V. System umożliwia sterowanie trzema, dwufazowymi, bipolarnymi silnikami krokowymi z maksymalnym prądem do 7,8 A na fazę. Silniki 4,6,8 przewodowe sterowane są mikrokrokowo, co pozwala na zwiększenie precyzji pracy maszyny. Urządzenie może współpracować z dowolnym programem, który realizuje sterowanie za pośrednictwem portu LPT komputera. Podczas postoju silników następuje automatyczna redukcja prądu, przez co silniki mniej się grzeją (istnieje możliwość wyboru 50% lub 100% wartości nastawionego prądu). Sterownik USN-3D8A posiada ...
3-5 dnijest
minusplus
do przechowalni
4.100,00 zł (brutto)
3.333,33 zł (netto)
MX3660 - 3 osiowy sterownik silników krokowych CNC
MX3660 - 3 osiowy sterownik silników krokowych CNC
Więcej informacji
Specyfikacja elektryczna sterownika MX3660 Złącza MX3660 Ustawienia przełączników DIP dla sterownika MX3660 Wymiary MX3660 Podłączenie sterownika MX3660
24hjest
minusplus
do przechowalni
PROMOCJA!
Stara cena: 1.317,00 zł (brutto)
Teraz tylko: 1.185,30 zł
Płytka przekaźnikowa PPK-01 do MX3660
Płytka przekaźnikowa PPK-01 do MX3660
Więcej informacji
Płytka przekaźnikowa PPK-01, jest zaprojektowana z myślą do współpracy ze sterownikiem MX3660. Szeroki zakres napięć sygnałów wejściowych (3-26 VDC) czyni go uniwersalnym i może być on stosowany w różnych systemach automatyki. PPK-01 posiada wbudowane cztery przekaźniki sterowane za pomocą cyfrowego sygnału wejściowego(0/1). Maksymalne obciążenie styków przekaźnika to 10 A 250VAC. Przekaźniki możemy podłączyć w dwóch trybach NC (normalnie zamknięty) i NO (normalnie otwarty) zależy to od zastosowania do danej aplikacji. Napięcie zasilania urządzenia wynosi 12V, a maksymalny pobór prądu to 200 mA. Każdy z przekaźników jest załączany indywidualnie napięciem wejściowym od 3V do 26V, co umożliwia ...
24hjest
minusplus
do przechowalni
PROMOCJA!
Stara cena: 98,40 zł (brutto)
Teraz tylko: 88,56 zł
Uniwersalny sterownik numeryczny USN 3D6A CNC
Uniwersalny sterownik numeryczny USN 3D6A CNC
Więcej informacji
System umożliwia sterowanie trzema dwufazowymi oraz czterofazowymi bipolarnymi silnikami krokowymi. Silniki  z 4,6,8 wyprowadzeniami sterowane są mikrokrokowo, z minimalnym podziałem 200 kroków (podział 1) na obrót ,do wartości  12800 (podział 1/64) kroków na obrót, co pozwala na zwiększenie precyzji pracy  maszyny. Dla każdego silnika mikrokrok jest regulowany również indywidualnie. Urządzenie może współpracować z dowolnym programem, który komunikuje się ze sterownikiem za pośrednictwem portu LPT komputera. Sterownik posiada też automatyczną redukcję prądu w czasie postoju silnika. Sterownik, po upływie 1 sekundy od ostatniego sygnału kroku, automatycznie obniża o 50% wartość prądu ...
3-5 dnijest
minusplus
do przechowalni
2.800,00 zł (brutto)
2.276,42 zł (netto)
Uniwersalny sterownik numeryczny USN-THC-4DE808
Uniwersalny sterownik numeryczny USN-THC-4DE808
Więcej informacji
Zalety Sterownika CNC cztery niezależne serwonapędy hybrydowe zamknięta pętla sprzężenia zwrotnego kompatybilność sterowników z silnikami 4Nm oraz 8Nm strojenie pętli PID konfiguracja sterowników z pomocą komputera, podłączenie portem RS232 wyjściowy prąd szczytowy do 8,2 A. izolacja galwaniczna między sterownikiem a komputerem regulowana automatyczna redukcja prądu podczas postoju zaawansowana kontrola prądu dla zmniejszenia nagrzewania się silnika, ustawienie prądu wyjściowego sterownika przy pomocy oprogramowania, szerszy zakres pracy- wyższy moment obrotowy przy dużych prędkościach, wysoki moment obrotowy przy niskiej prędkości, duża sztywność układu na ...
3-5 dnijest
minusplus
do przechowalni
PROMOCJA!
Stara cena: 7.700,00 zł (brutto)
Teraz tylko: 7.100,17 zł
Zestaw elektroniki dla małego plotera V1
Zestaw elektroniki dla małego plotera V1
Więcej informacji
3-5 dnijest
minusplus
do przechowalni
1.263,00 zł (brutto)
1.026,83 zł (netto)
MX4660 - sterownik silników krokowych CNC
MX4660 - sterownik silników krokowych CNC
Więcej informacji
Specyfikacja elektryczna sterownika MX4660 Złącza MX4660 Ustawienia przełączników DIP dla sterownika MX4660 Wymiary MX4660 Podłączenie sterownika MX4660
24hjest
minusplus
do przechowalni
PROMOCJA!
Stara cena: 1.499,00 zł (brutto)
Teraz tylko: 1.349,10 zł
 
Informacja o firmie

Akcesoria CNC Elżbieta Taraszkiewicz

ul. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich 18
16-300 Augustów

Skontaktuj się: +48 730 35 35 35
E-mail: handlowy@ebmia.pl

 • baldor
 • bea
 • cx
 • elatech
 • elte
 • gates
 • hiwin
 • ina_fag
 • ktr
 • nsk
 • rw
 • sit
 • skf
 • stendalto
 • thk
 • spamel
 • optibelt
 • loctite
 • timken
 • chiorino
 • megadyne
 • flt
 • igus
 • fenes
 • apx
 • rocol
 • alutec
 • klingspor
 • teknomotor
 • leadshine
 • pafana
 • irwin
 • baildon
 • vtx
 • andre
 • bester
 • bosch
 • crc
 • dichtomatik
 • elesa
 • esab
 • fatek
 • helios
 • kress
 • lenze
 • lg
 • lincoln
 • mitutoyo
 • mean well
 • rocol
 • sandvik
 • stomil sanok
 • weintek
 • ypc
EBMiA.pl - Elementy Budowy Maszyn i Automatyki w ramach witryny używa cookies i podobne technologie w celu realizacji procesu zamówienia oraz zapewnienia usług na najwyższym poziomie. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej witryny bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików, które będą umieszczone w Twoim urządzeniu końcowym. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
© Copyright 2009 - 2019 by EBMiA.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone!!! Zakaz kopiowania materiałów bez zezwolenia.