Modułowe przekaźniki czasowe

Ocena: 4.79 / 5 (939 głosy)
Modułowe przekaźniki czasowe Przekaźniki to bardzo pożądane i niezbędne w automatyce urządzenia elektryczne. To dzięki ich zastosowaniu możliwe jest wywołanie ustalonej, nagłej zmiany w obwodzie. Przekaźniki znajdują szerokie zastosowanie w układach automatyki i sterowania. Zależnie od wybranego modelu cewki przekaźnika będą zasilane 12, 24VDC lub 230VAC. Przekaźniki przeznaczone są do montażu na szynie DIN. Przekaźniki posiadają dwa tory załączania.
           
Oferujemy modułowe przekaźniki czasowe, które proponujemy w różnych odsłonach. Są to więc przekaźniki wielofunkcyjne, super-wielofunkcyjne, przekaźniki jednofunkcyjne. Cyfrowe, wtykowe, a nawet przekaźniki specjalne. Każde z nich dostosowane są do określonych zadań, dlatego przed zakupem konieczne jest sprecyzowanie zakresu ich zapotrzebowania.
           
Przekaźniki czasowe reagują na pewną zmianę danej wielkości fizycznej, jak natężenie, napięcie, a nawet temperaturę, aby wywołać określoną zmianę, jaka będzie się objawiać skokowo.  Przekaźnik czasowy TR4N-230AC-12-M na szeroką skalę wykorzystuje się w wentylacji, ogrzewaniu, oświetleniu, sygnalizacji itp. Przekaźniki czasowe mogą realizować kilka funkcji. Przede wszystkim możliwe jest opóźnione załączanie i wyłączanie.
           
Przekaźniki czasowe mogą być dostępne w zależności od rodzaju styków. Styki zwierne „T” zamykają się przy działaniu kotwicy, natomiast w stykach rozwiernych „R” następuje ich otwarcie. Istnieją także urządzenia zwane zestykami. Polecamy przekaźnik CRM-2T /230V z rodzaju przekaźników specjalnych.
           
Oferujemy wiele typów naszych przekaźników, które z pewnością okażą się bardzo pomocne. Przykładem może być choćby wielofunkcyjny czasowy przekaźnik programowalny z 4 symbolowym czerwonym wyświetlaczem LED. Sterowany i ustawiany za pomocą 3 przycisków, przejrzyste i łatwe menu, absolutna dokładność ustawienia i odliczenia czasu na wyświetlaczu, galwanicznie oddzielone wejście sterujące START i STOP z UNI zasilaniem. Dzięki bogatemu wyposażeniu i dużym możliwościom, pozwala zaprogramować zaawansowane funkcje czasowe wykorzystujące 2 niezależne czasy.
Rozwiń opis
Zwiń opis