Przekaźniki, Styczniki

Ocena: 4.79 / 5 (5058 głosy)
Przekaźniki, Styczniki

Przekaźniki znajdują bardzo szerokie zastosowanie w automatyce. Ich zasada działania nie wydaje się być skompilowana. Wysterowanie cewki przekaźnika powoduje przekazanie sygnału dalej, przez styki. Układy sterowania oraz układy automatyczne nie mogłyby bez nich sprawnie pracować. Zależnie od wybranego modelu cewki przekaźnika będą zasilane 12, 24VDC, lub 230VAC. Przekaźniki przeznaczone są do montażu na szynie DIN. Przekaźniki posiadają dwa tory załączania. To właśnie z tego względu mamy Państwu do zaoferowania szeroką gamę przekaźników. Przekaźniki przemysłowe są jednymi z wielu niezbędnych elementów szaf narzędziowych. Muszą być jednak dostosowane do pełnionych przez nie funkcji. Gwarantują przy tym stabilność systemu elektrycznego. Najszerzej wykorzystywane są one przy produkcji i serwisie sterowań oraz w samych sterownikach, gdzie konieczne jest przekazywanie sygnału oraz odpowiedniego napięcia bezpośrednio na moduły maszyny.
           
Przekaźniki kontroli napięcia natomiast służą do kontroli napięć w sieciach trójfazowych i jednofazowych. Ich dużą zaletą jest posiadanie kontroli fazowej napięć zasilających, co odróżnia je od innych dostępnych na rynku. Ważną rolę spełniają także przekaźniki kontroli bezpieczeństwa. Nie tylko posiadają unikalną i zasługującą na uwagę estetykę, ale także poddawane są bardzo rygorystycznym testom kontroli, dlatego ich użycie z pewnością łączy się z oczekiwanym bezpieczeństwem.
           
W naszym sklepie posiadamy także przekaźniki z pamięcią. Gwarantują one szybki i przejrzysty montaż. Ponadto oferujemy też szereg innych urządzeń i elementów, jakie idealnie sprawdzą się w automatyce. Są to na przykład automaty schodowe, styczniki instalacyjne czy głowice termoregulacyjne. Oferujemy duży wybór i bardzo konkurencyjne ceny, nie tylko dla stałych klientów. Służymy też doradztwem i pomocą podczas dokonywania zakupów, które czasem, ze względu na skomplikowane właściwości techniczne produktów, mogą przysporzyć pewnych problemów. 

Rozwiń opis
Zwiń opis