Filtruj

Napięcie zasilania

Napięcie zasilania

Obciązenie styków

Obciązenie styków

Zakres czasowy

Zakres czasowy

Ilość funkcji

Ilość funkcji

Wyjście

Wyjście

Zakres przełączania styków

Zakres przełączania styków

Producent

Producent

Czas realizacji

Czas realizacji

Cena

Cena

Nowe i Polecane

Wielofunkcyjne

Modułowe przekaźniki czasowe wielofunkcyjne

Przekaźniki mają bardzo duże zastosowanie w automatyce przemysłowej. Są to nie tylko bardzo liczne przekaźniki elektromagnetyczne, ale także modułowe przekaźniki czasowe wielofunkcyjne. Cechują się one wieloma zaletami, jak choćby wysokiej jakości obudową instalacyjną, uniwersalnym napięciem zasilania od 12 do 240 V AC/DC, możliwością wyboru spośród licznych dostępnych funkcji czasowych, nastawianiem czasu w rozmaitych zakresach czy  maksymalną zdolnością łączeniową zestyków. To wszystko sprawia, że nasze przekaźniki doskonale spełniają swoje funkcje.
           
Przykładem jest tu choćby GRT8-X1 W240. Wielofunkcyjny przekaźnik czasowy GRT8-X1 W240 przeznaczony jest do uniwersalnego zastosowania w automatyce, sterowaniu, regulacji i instalacjach domowych. Jest to doskonałe uniwersalne rozwiązanie  - przekaźnik ma aż 20 funkcji wygodnie programowalnych przyciskami pod wyświetlaczem LED. Funkcję które możemy realizować za pomocą przekaźnika wielofunkcyjnego GRT8-X1 W240 to między innymi:

- Opóźnienie załączenia/wyłączenia

- Generowanie impulsów o zadanych czasach stanu niskiego i wysokiego.

- Generowanie pojedynczego impulsu o określonej długości.

Wielofunkcyjne przekaźniki czasowe są komfortowe w użyciu i intuicyjne, dzięki łatwemu ustawianiu za pomocą przełączników obrotowych na obudowie 

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.