Leadshine

Serwonapędy AC Leadshine

Dobry serwonapęd to podstawa prawidłowego funkcjonowania każdej maszyny CNC, zarówno małej, jak drukarka, grawerka, etykieciarka czy wycinak laserowy, jak i tych większych używanych na co dzień w dużych firmach produkcyjnych czy przemyśle. Serwonapęd bowiem stanowi układ wykonawczy służący do realizowania ruchów obrotowych lub rzadziej liniowych w aplikacjach wymagających pozycjonowania oraz stosowany jest w napędach wymagających precyzyjnego przemieszczania między różnymi położeniami, sterowania przy niewielkich prędkościach czy też występuje duża dynamika ruchu. Tak więc dobry serwonapęd to podstawa.
 
Jednym z rodzajów serwonapędówserwonapędy bezszczotkowe. W tego rodzaju serwonapędach sterowanie momentem oraz prędkością obywa się w sposób analogowy i jest możliwy również po sieci. Dodatkowo serwonapędy bezszczotkowe AC akceptują sygnały kroku i kierunku, zwane step&dir, co pozwala w łatwy sposób dokonać wymiany sterowania opartego o tradycyjne silniki krokowe na sterowanie za pomocą danego serwonapędu. Dużą zaletą tego rodzaju urządzeń jest również możliwość współpracy ze sterownikami PLC oraz sterowania opartego o komputery PC, dzięki czemu serwonapędy bezszczotkowe AC doskonale sprawdzają się w różnego rodzaju urządzeniach CNC.

Oferujemy Państwu doskonałej jakości serwonapędy bezszczotkowe AC, pochodzące od renomowanej firmy Leadshine, wśród których znajdują się serwonapędy serii EL5-D oraz serwonapędy serii ACS.
 
Zapraszamy do zapoznania się z całością naszych produktów.

Rozwiń opis
Zwiń opis