seria ACS

Ocena: 4.86 / 5 (51 głosy)
Serwonapędy Leadshine - seria ACS

Nowe niższe ceny!!

Przedstawiamy dla Państwa sposób na ekonomiczną wymianę tradycyjnych silnikow krokowych na napędy serwo tak, aby móc wykorzystać wszystkie ich zalety w swojej aplikacji. Będą to bezszczotkowe serwonapędy wyprodukowana przez znaną firmę Leadshine, w skład których wchodzą doskonałej jakości sterowniki serii ACS oraz serwosilniki serii ACM. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych algorytmów sterowania, enkoderów inkrementalnych o duzej rozdzielczości oraz dobrej jakości materiałów możliwe były do uzyskania: wysokie prędkości pracy, duże przyśpieszenia kątowye wirnika, wysoka precyzja pozycjonowania przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej kultury pracy.

Serwonapędy tej rodziny akceptują sygnały sterujące  kroku i kierunki, tzw. step&dir, co pozwala w łatwy sposób dokonać wymiany sterowania opartego o tradycyjne silniki krokowe na sterowanie za pomocą serwonapędów.

Ze względu na moc silników tej serii zawierającą się w przedziale od 100W do 400W, serwonapędy te znajdą zastosowanie w aplikacjach o małej i średniej mocy. Będą to wszelkiego rodzaju grawerki, frezarki do materiałów miękkich, drukarki 3D, czy układy sortujące.

Dostępne są również gotowe przewody połączeniowe ( zasilające oraz enkoderowe).

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszych produktów! 

Rozwiń opis
Zwiń opis