seria EL-5D

Serwonapędy Leadshine - seria EL-5D

W automatyce bardzo ważny element stanowią serwonapędy. Są to układy wykonawcze służące do realizowania ruchów, najczęściej obrotowych, czy liniowych, w aplikacjach, w których wymagane jest pozycjonowanie. Serownapędy szczególnie zalecane są do aplikacji, w których konieczne jest precyzyjne przemieszczanie między różnymi położeniami, sterowanie przy dużych prędkościach, lub gdzie występuje duża dynamika ruchu.

Każdy serwonapęd posiada specjalistyczny serwosilnik. Serwosilniki bezszczotkowe to silniki synchroniczne prądu przemiennego. Seria EL5-D to jeden z rodzajów serwonapędów bezszczotkowych oferowanych przez firmę Leadshine, które stanowią wysokonapięciowe sterowniki do silników bezszczotkowych. Niewątpliwą zaletą tej serii jest wysoka precyzja sterowania, przy jednoczesnym zapewnieniu szybkiego czasu odpowiedzi układu na wymuszenie oraz wysoka kultura pracy. Serwonapędy serii EL5-D umożliwiają dodatkowo analogowe sterowanie prędkością, pozycją oraz momentem,  akceptują również sygnały kroku i kierunku, tzw. step&dir.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą serwonapędów serii EL-5, wśród której znajdą Państwo m.in. najwyższej jakości serwosilniki EL5-M Leadshine oraz serwonapędy serii EL5-D. Wszystkie nasze produkty pochodzą od wiodących na rynku producentów, co gwarantuję im najwyższą jakość wykonania oraz sprawność działania. Kupując u nas mają Państwo pewność najlepszego produktu w atrakcyjnej cenie. 

Uwaga! teraz nowa, niższa cena na zestawy serwonapędów EL5. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Rozwiń opis
Zwiń opis