Leadshine

Ocena: 4.80 / 5 (56 głosy)
Serwonapędy szczotkowe Leadshine

Serwonapędy szczotkowe to kolejny rodzaj serwonapędów stanowiących niezwykle ważne układy wykonawcze odpowiedzialne za realizację ruchów obrotowych w aplikacjach oraz napędach sterujących małymi oraz dużymi prędkościami.

Serwonapędy szczotkowe DC Leadshine charakteryzują się silnikami o małym momencie bezwładności, co czyni je idealnymi do zastosowania we wszelkich systemach pozycjonowania. Urządzenia te są przy tym stosunkowo niedrogie, mają też niewielką wagę przy jednoczesnej wysokiej mocy, co jest niezwykle ważne przy konstrukcji wrzecion maszyn, ale również przy stosowaniu ich w lekkich urządzeniach, gdzie konieczne są wysokie obroty i duża moc przy niewielkim poborze energii elektrycznej. Właściwości te spowodowały, że serwonapędy szczotkowe są powszechnie stosowane w budowie frezarek, ploterów tnących oraz wielu innych maszynach.

Standardowy serwonapęd szczotkowy Leadshine  składa się z silnika krokowego, skonstruowanego w taki sposób, aby umożliwić bardzo precyzyjne sterowanie na podstawie podawanych impulsów prądowych, a także ze specjalistycznego sterownika kontrolującego drgania oraz prędkości obrotowej, hamowania, momentu, przyspieszenia i dynamiki układu. Ponadto serwonapędy szczotkowe posiadają enkoder, który przesyła sterownikowi informacje o pozycji i prędkości obrotowej silnika. Istnieją również wersje serwonapędów bez enkodera.

Oferujemy Państwu najwyższej jakości serwonapędy szczotkowe DC Leadshine o wysokiej mocy i niewielkiej wadze, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w budowie wielu urządzeń. Nasze produkty skonstruowane są ze starannie dobranych materiałów, w sposób który umożliwia długotrwałe użytkowanie.

Zachęcamy do zapoznania się z silnikami DC oraz sterownikami DC, które umożliwią skonstruowanie sprawnego serwonapędu szczotkowego DC.

W razie jakichkolwiek pytań, problemów z dostawą lub brakiem szukanego urządzenia w naszym asortymencie prosimy o kontakt z naszymi doradcami handlowymi, którzy udzielą Państwu pomocy.

Rozwiń opis
Zwiń opis