Powrót do Leadshine

Filtruj

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

Sterowniki servo DC

Ocena: 4.84 / 5 (19 głosy)
Sterowniki servo DC Leadshine

Serwonapędy szczotkowe to urządzenia idealne do zastosowania wszędzie tam, gdzie wymagana jest bardzo precyzyjna praca zarówno prędkości obrotowej, jak również momentu dynamiki, przyspieszenia i hamowania całego układu. Stąd ten typ serwonapędu znalazł zastosowanie w lekkich maszynach, w których koniecznej jest osiąganie bardzo wysokich obrotów i dużej mocy przy niewielkim poborze energii elektrycznej oraz w budowie wrzecion tokarskich, frezerskich i innych maszyn tego typu, gdzie przy zwiększającej lub zmniejszającej się prędkości obrotowej następuje drganie całego wrzeciona, które ma istotny wpływ na jakość i efektywność obróbki.

Aby serwonapęd szczotkowy mógł prawidłowo funkcjonować potrzebuje serwosilnika oraz dostosowanego do niego specjalistycznego sterownika. Serwosterowniki bowiem odpowiadają za kontrolę drgań, a także precyzyjną kontrolę prędkości obrotowej, hamowania, momentu, przyspieszania oraz dynamiki całego układu. Bardzo często to właśnie sterownik jest odpowiedzialny za tłumienie drgań całego serwonapędu, dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie bardzo wysokich obrotów silnika i pracy bez przeciążeń.

W naszym sklepie oferujemy Państwu serwosterowniki DC kompatybilne z serwonapędami DC, które pochodzą od wiodącej na rynku automatyki firmy Leadshine. Gwarantuje to dodatkowo najwyższą jakość wykonania sterowników serwo DC oraz sprawność działania. Posiadamy m.in. serwosterowniki Leadshine DCS303, DCS810S czy też DCS180.

Kupując u nas mają Państwo pewność dobrego produktu w atrakcyjnej cenie. Ponadto w jednym miejscu, w prosty i szybki sposób mogą Państwo zamówić wiele niezbędnych części i narzędzi. Zachęcamy m.in. do zapoznania się z ofertą serwosilników DC, które wraz z serwosterownikami stanowią komplet potrzebnych części do serwonapędu DC oraz z pozostałymi rodzajami dostępnych serwonapędów.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszego sklepu, a w razie pytań prosimy o kontakt z naszymi doświadczonymi doradcami handlowymi. 

Rozwiń opis
Zwiń opis
Indeks: DCS303

Serwosterownik Leadshine - DCS303

Producent: Leadshine Technology
Cena
322,88 zł / szt.
262,50 zł bez VAT
Parametry ElektryczneWymiary [m​m] Konfiguracja połączeńPrzykładowe połączenia...
Termin realizacji:
24h
Indeks: DCS810

Serwosterownik Leadshine - DCS810

Producent: Leadshine Technology
Cena
382,28 zł / szt.
310,80 zł bez VAT
Parametry ElektryczneWymiary [mm]Konfiguracja połączeń Przykładowe połączenia...
Produkt niedostępny
Indeks: DCS810S

Serwosterownik Leadshine - DCS810S

Producent: Leadshine Technology
Cena
497,23 zł / szt.
404,25 zł bez VAT
Parametry ElektryczneWymiary [mm]Konfiguracja połączeńPrzykładowe połączenia...
Produkt niedostępny