Powrót do Leadshine

Filtruj

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

Silniki servo DC

Ocena: 4.78 / 5 (37 głosy)
Silniki servo DC Leadshine

Podstawą każdego serwonapędu jest sprawnie działający serwosilnik, który napędza działanie całego układu oraz odpowiedzialny za kontrolę drgań oraz prędkości obrotowej, momentu, hamowania, przyspieszenia oraz dynami całego układu serwosterownik.

Serwonapędy szczotkowe opierają się na działaniu silników szczotkowych. Silniki szczotkowe to najczęściej silniki prądu stałego DC, charakteryzujące się stosunkowo niskimi mocami. Ich działanie opiera się na doprowadzaniu prądu przez szczotki do uzwojeń wirnika poprzez komutator, który pełni funkcje przełącznikami zmieniającego kierunek przepływu prądu w zależności od kąta obrotu wirnika.

Zastosowanie w budowie silnika prądu stałego DC magnesów trwałych dodatkowo umożliwia ciągłą, solidną pracę, dlatego najczęściej serwosilniki DC stosowane są w przemyśle do budowy małych urządzeń mechanicznych i robotów, gdzie znaczącą rolę odgrywają trwałość i niezawodność..

W naszej ofercie znajdują się serowsilniki DC wykonane z najwyższej jakości materiałów, w sposób gwarantujący ich sprawność oraz długotrwałość działania. Dzięki współpracy z wiodącymi na rynku producentami nasze części oraz urządzenia pochodzą od sprawdzonych źródeł co eliminuje ryzyko zakupienia niesprawnego i wątpliwego jakościowo towaru.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z szeroką ofertą naszego sklepu, w tym ze sterownikami DC niezbędnymi do prawidłowego działania serwonapędów DC oraz pozostałymi rodzajami serwonapędów.

Kupując u nas mają Państwo pewność dobrego produktu w atrakcyjnej cenie. Ponadto w przypadku, gdyby szukanego produktu brakowało w naszym asortymencie istnieje możliwość zamówienia na życzenie klienta.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Indeks: DCM50205

Serwosilnik Leadshine DCM50205

Producent: Leadshine Technology
Cena
377,99 zł / szt.
307,31 zł bez VAT
Parametry ElektrycznePrzykładowe połączenia...
Termin realizacji:
24h
Indeks: DCM50207

Serwosilnik Leadshine DCM50207

Producent: Leadshine Technology
Cena
399,00 zł / szt.
324,39 zł bez VAT
Parametry ElektrycznePrzykładowe połączenia...
Termin realizacji:
24h