Noże tokarskie

Ocena: 4.79 / 5 (12532 głosy)
Noże tokarskie Nasz sklep to bardzo bogata oferta noży tokarskich przystosowanych do toczenia różnorodnych materiałów, począwszy od tworzyw sztucznych, poliuretanu lub gumy, skończywszy na żeliwie a nawet tytanie.
 
Oferujemy noże składane oraz noże z wlutowaną płytką skrawającą. Zarówno jedne jak i drugie mają swoje zalety, dzięki którym toczony detal osiąga wyjątkową dokładność, a także idealną powierzchnię przystosowaną do współpracy z innymi detalami. Oferta naszego sklepu to noże firmy FENES oraz PAFANA. FENES od lat produkuje noże z wlutowaną płytką skrawającą, przystosowane do każdego materiału, idealnie nadające się do obróbki zgrubnej, a także wykańczającej. PAFANA, to Polska firma z wieloletnim doświadczeniem. Jej noże składane doskonale sprawdzają się do obróbki każdego materiału, nawet na dużych prędkościach obrotowych wrzeciona.
 
Wszystkie noże tokarskie dostępne w naszym sklepie, to towar z najwyższej półki. Dzięki wieloletniej współpracy z firmą PAFANA i FENES możemy zaoferować Państwu towar w doskonałej cenie o nienagannych możliwościach skrawających. Nasze noże pracują każdego dnia w największych zakładach obróbczych w Polsce, produkując setki detali, które cechuje nienaganna precyzja.

Rodzaje noży tokarskich dokładnie są opisane na naszym portalu EBMiA Wiedza.
Rozwiń opis
Zwiń opis