Rozwiertaki i nawiertaki

Ocena: 4.78 / 5 (512 głosy)
Wiertła i rozwiertaki z węglików spiekanych VHM Rozwiertaki i nawiertaki zakupione w naszym sklepie to najlepszy wybór zarówno dla amatora jak i profesjonalisty. Starannie wybrane przez naszych ekspertów narzędzia spełniają wymagania każdego klienta. Oferujemy Państwu produkty sprawdzonej, polskiej firmy Fenes S.A., wieloletniego eksperta w dziedzinie narzędzi i akcesoriów do obróbki skrawaniem. Rozwiertaki i nawiertaki dostępne w naszej ofercie to szerokie spektrum narzędzi do wstępnej obróbki.

Dzięki nawiertakom przygotują Państwo podłoże pod otwory. Jest to szczególnie przydatne gdy zachodzi potrzeba wiercenie w nierównych powierzchniach, lub gdy urządzenie wiercące ma tendencję do wybijania z otworu. Zastosowanie węglików spiekanych przy produkcji nawiertaków NC pozwoliło uzyskać bardzo wysoką  twardość w przystępnej cenie. Produkty takie zapewniają tworzenie gładkich otworów, jednak są stosunkowo kruche, dlatego zawsze należy stosować ich zgodnie z przeznaczeniem i materiałem do którego zostały stworzone.
Rozwiertaki to narzędzia służące do końcowej obróbki materiału. Zdzierają z niego drobne płaty, dzięki czemu można przeprowadzić precyzyjne wykończenie. Dla Państwa wygody podzieliliśmy je według sposobu użycia – na automatowe i maszynowe. Tutaj również firma FENES S.A. zastosowała węgliki spiekane, dzięki czemu są to wyjątkowe narzędzia do wyjątkowych zastosowań.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zakup tych narzędzi w naszym sklepie jest gwarancją dobrego wyboru i dobrze wydanych pieniędzy. Nasza oferta jest szeroka, a wszystkie rozwiertaki i nawiertaki zostały szczegółowo opisane, a pomocnicze schematy pomogą zrozumieć zastosowane oznaczenia i dopasować narzędzie odpowiednie do Państwa wymagań.
Rozwiń opis
Zwiń opis