Filtruj

D [mm]

D [mm]

l [mm]

l [mm]

L [mm]

L [mm]

Nr. stożka

Nr. stożka

Rodzaj stali

Rodzaj stali

Dostępność

Dostępność

Producent

Producent

Cena

Cena

Nowe i Polecane

NRTa

NRTa Rozwiertaki NRTa to krótkie rozwiertaki maszynowe/ zdzieraki trzpieniowe do precyzyjnych prac wykańczania otworów i przygotowywania ich pod łączenie nitami. Wybraliśmy dla Państwa bardzo ostre, odporne na złamania i otarcia narzędzie polskiej firmy FENES S.A. doświadczonego producenta na rynku narzędzi i akcesoriów do obróbki skrawaniem. Przy tworzeniu rozwiertaków NRTa zastosował on bardzo twardą stal szybkotnącą HSS która wykazuje znakomitą odporność na wysoką prędkość. Dzięki temu można obrabiać materiał szybko i bardzo czysto zdzierać kolejne płaty bez pozostawianie nierówności.

Chwyt Rozwiertaków NRTa jest zgodny z normą DIN 228-B według standardu PN-89/M 58900-A. Kąt pochylenia ich rowków wiórowych to 20°. Nadają się do uniwersalnego zastosowania z wieloma rodzajami materiałów: stalą niestopową i stopową, nierdzewną i kwasoodporną (także z podwyższoną zawartością niklu i chromu), żeliwem szarym, sferoidalnym, ciągliwym, aluminium, także stopami aluminium oraz miedzi. Ich długości zawierają się w zakresie 128mm-326mm a grubości 7.8mm - 35.6mm. Numery pasujących stożków to w zależności od modelu 1/2/3/4.

Wszystkie narzędzia zostały szczegółowo opisane, a pomocnicze schematy zawarte w opisie każdego produktu pomogą Państwu zrozumieć zastosowane oznaczenia i odnaleźć kompatybilne narzędzia.
Rozwiń opis
Zwiń opis
NRTa
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.