Wspornik końcowy wałka liniowego WA50 Nieanodowany

Zdjęcia poglądowe, mogą różnic się od stanu rzeczywistego.

Wspornik końcowy wałka liniowego WA50 Nieanodowany

Indeks: WA50 NIEANODOWANY
Kategoria: Wsporniki końcowe wałków WA
EAN: 0089925998586
Waga: 1.59 kg
0 Przedmiot
Parametry:
Średnica wewnętrzna d [mm]:50
Wysokość F [mm]:105
Długość W [mm]:132
Długość L [mm]:58
B [mm]:58
Zapytaj o produkt

Zapytaj o Wspornik końcowy wałka liniowego WA50 Nieanodowany

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Twoja wiadomość*
Anuluj
Zamów przez telefon

Wspornik końcowy wałka liniowego WA50 Nieanodowany to element konstrukcyjny, który służy do stabilnego podtrzymywania i prowadzenia wałków, wrzecion, osi obrotowych i innych elementów maszynowych podczas obróbki. Jest to uniwersalne rozwiązanie, które może być stosowane w różnych aplikacjach i konfiguracjach maszynowych.

Dane techniczne:

  • Otwór montażowy na wałek fi50mm
  • Wysokość całkowita wspornika 105mm
  • Wysokość montażowa wałka 60mm

Zastosowanie:

Wspornik końcowy wałka liniowego WA50 Nieanodowany znajduje zastosowanie w maszynach obróbczych, takich jak tokarki, frezarki, wiertarki czy szlifierki. Może być również używany jako element nośny w systemach transportu przenośnikowego, gdzie służy do podtrzymywania i stabilizowania wałków napędowych, rolek przenośnikowych, taśm transportowych itp. W niektórych maszynach do druku lub pakowania, wsporniki wałka mogą być wykorzystywane do podtrzymywania rolek, wałków czy elementów przekładni zębatej, co umożliwia płynną pracę maszyny. Wsporniki wałka mogą być stosowane również w różnych urządzeniach przemysłowych, takich jak przenośniki taśmowe, młyny, mieszalniki czy urządzenia do przenoszenia energii mechanicznej poprzez wałki napędowe. Są kluczowymi elementami w systemach napędowych, gdzie podtrzymują i stabilizują wałki napędowe, przekładnie zębate, sprzęgła wałkowe i inne elementy przekładni mechanicznych.

Podsumowanie:

Wspornik końcowy wałka liniowego WA50 Nieanodowany to niezawodny element konstrukcyjny, który zapewnia stabilne podtrzymanie i prowadzenie wałków, wrzecion, osi obrotowych i innych elementów maszynowych. Dzięki właściwemu podtrzymaniu elementów maszynowych, wsporniki wałka umożliwiają płynną pracę maszyn, co przekłada się na wydajność i jakość produkowanych wyrobów. Są one łatwe w montażu i demontażu, co ułatwia konserwację, serwisowanie i wymianę w przypadku konieczności. Wsporniki wałka, w porównaniu do innych rozwiązań konstrukcyjnych, często są kosztowo efektywne, co sprawia, że są atrakcyjnym wyborem dla firm produkcyjnych.

Wsporniki końcowe wałków WA
Dane techniczne
Średnica wewnętrzna d [mm]
50
Wysokość F [mm]
105
Długość W [mm]
132
Długość L [mm]
58
B [mm]
58
S1 [mm]
M20
S2 [mm]
17.5
S3 [mm]
26
N1 [mm]
43
N2 [mm]
49
śr. wałka [mm]
50
H1 ±0.02 [mm]
60
E ±0.1 [mm]
100