Wspornik końcowy wałka liniowego WA60 Anodowany

Zdjęcia poglądowe, mogą różnic się od stanu rzeczywistego.

Wspornik końcowy wałka liniowego WA60 Anodowany

Indeks: WA60 ANODOWANY
Kategoria: Wsporniki końcowe wałków WA
Waga: 1.25 kg
0 Przedmiot
Parametry:
Średnica wewnętrzna d [mm]:60
Wysokość F [mm]:130
Długość W [mm]:164
Długość L [mm]:74
B [mm]:74
Produkt niedostępny
wycofany z oferty.

Zapytaj o produkt

Zapytaj o Wspornik końcowy wałka liniowego WA60 Anodowany

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Twoja wiadomość*
Anuluj
Zamów przez telefon

Wspornik końcowy wałka liniowego WA60 Anodowany to element konstrukcyjny, który służy do stabilnego podtrzymywania i prowadzenia wałków, wrzecion, osi obrotowych i innych elementów maszynowych podczas obróbki. Wspornik ten jest łatwy w montażu i demontażu, co ułatwia konserwację, serwisowanie i wymianę w przypadku konieczności.

Dane techniczne

  • Otwór montażowy na wałek fi 60mm
  • Wysokość całkowita wspornika 130mm
  • Wysokość montażowa wałka 75mm

Zastosowanie

Wspornik końcowy wałka liniowego WA60 Anodowany znajduje zastosowanie w maszynach obróbczych, takich jak tokarki, frezarki, wiertarki czy szlifierki. Może być również używany jako element nośny w systemach transportu przenośnikowego, gdzie służy do podtrzymywania i stabilizowania wałków napędowych, rolek przenośnikowych, taśm transportowych itp. W niektórych maszynach do druku lub pakowania, wsporniki wałka mogą być wykorzystywane do podtrzymywania rolek, wałków czy elementów przekładni zębatej, co umożliwia płynną pracę maszyny. Wspornik końcowy wałka liniowego WA60 Anodowany może być stosowany w różnych urządzeniach przemysłowych, takich jak przenośniki taśmowe, młyny, mieszalniki czy urządzenia do przenoszenia energii mechanicznej poprzez wałki napędowe. Jest również kluczowym elementem w systemach napędowych, gdzie podtrzymuje i stabilizuje wałki napędowe, przekładnie zębate, sprzęgła wałkowe i inne elementy przekładni mechanicznych.

Wspornik końcowy wałka liniowego WA60 Anodowany to uniwersalny element konstrukcyjny, który zapewnia stabilne podtrzymanie i prowadzenie wałków, wrzecion, osi obrotowych i innych elementów maszynowych podczas obróbki. Dzięki właściwemu podtrzymaniu elementów maszynowych, wspornik ten umożliwia płynną pracę maszyn, co przekłada się na wydajność i jakość produkowanych wyrobów. Wspornik końcowy wałka liniowego WA60 Anodowany jest kosztowo efektywnym rozwiązaniem, które sprawia, że jest on atrakcyjnym wyborem dla firm produkcyjnych.

Wsporniki końcowe wałków WA
Dane techniczne
Średnica wewnętrzna d [mm]
60
Wysokość F [mm]
130
Długość W [mm]
164
Długość L [mm]
74
B [mm]
74
S1 [mm]
M27
S2 [mm]
22
S3 [mm]
26
N1 [mm]
43
N2 [mm]
59
śr. wałka [mm]
60
H1 ±0.02 [mm]
75
E ±0.1 [mm]
124