Wspornik końcowy wałka liniowego WA20 Anodowany

Zdjęcia poglądowe, mogą różnic się od stanu rzeczywistego.

Wspornik końcowy wałka liniowego WA20 Anodowany

Indeks: WA20 ANODOWANY
Kategoria: Wsporniki końcowe wałków WA
EAN: 0089925895953
Waga: 0.175 kg
0 Przedmiot
Parametry:
Średnica wewnętrzna d [mm]:20
Wysokość F [mm]:50
Długość W [mm]:60
Długość L [mm]:30
B [mm]:30
Producent: Wagney

Wysyłamy z magazynu w 3 - 5 dni

Dostawa od 11,50 zł i Koszt oraz rodzaj dostawy może ulec zmianie, jeżeli dodasz inne produkty
63,91 zł
Cena Brutto / szt.

51,96 zł bez VAT

Zapytaj o produkt

Zapytaj o Wspornik końcowy wałka liniowego WA20 Anodowany

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Twoja wiadomość*
Anuluj
Zamów przez telefon

Wspornik końcowy wałka liniowego WA20 Anodowany to element maszynowy, który służy do stabilnego podtrzymywania i prowadzenia wałków, wrzecion, osi obrotowych i innych elementów maszynowych podczas obróbki. Jest to uniwersalne rozwiązanie, które znajduje zastosowanie w różnych aplikacjach i konfiguracjach maszynowych.

Dane techniczne:

  • Otwór montażowy na wałek fi20mm
  • Wysokość całkowita wspornika 50mm
  • Wysokość montażowa wałka 30mm

Zastosowanie:

Wspornik końcowy wałka liniowego WA20 Anodowany znajduje zastosowanie w maszynach obróbczych, takich jak tokarki, frezarki, wiertarki czy szlifierki. Może być również używany jako element nośny w systemach transportu przenośnikowego, gdzie służy do podtrzymywania i stabilizowania wałków napędowych, rolek przenośnikowych, taśm transportowych itp. W niektórych maszynach do druku lub pakowania, wsporniki wałka mogą być wykorzystywane do podtrzymywania rolek, wałków czy elementów przekładni zębatej, co umożliwia płynną pracę maszyny. Wsporniki wałka mogą być stosowane również w różnych urządzeniach przemysłowych, takich jak przenośniki taśmowe, młyny, mieszalniki czy urządzenia do przenoszenia energii mechanicznej poprzez wałki napędowe. Są kluczowymi elementami w systemach napędowych, gdzie podtrzymują i stabilizują wałki napędowe, przekładnie zębate, sprzęgła wałkowe i inne elementy przekładni mechanicznych.

Wspornik końcowy wałka liniowego WA20 Anodowany to niezbędny element maszynowy, który zapewnia stabilne podtrzymanie i prowadzenie wałków, wrzecion, osi obrotowych i innych elementów maszynowych podczas obróbki. Dzięki właściwemu podtrzymaniu elementów maszynowych, wsporniki wałka umożliwiają płynną pracę maszyn, co przekłada się na wydajność i jakość produkowanych wyrobów. Są one łatwe w montażu i demontażu, co ułatwia konserwację, serwisowanie i wymianę w przypadku konieczności. Wsporniki wałka, w porównaniu do innych rozwiązań konstrukcyjnych, często są kosztowo efektywne, co sprawia, że są atrakcyjnym wyborem dla firm produkcyjnych.

Wsporniki końcowe wałków WA
Dane techniczne
Średnica wewnętrzna d [mm]
20
Wysokość F [mm]
50
Długość W [mm]
60
Długość L [mm]
30
B [mm]
30
S1 [mm]
M10
S2 [mm]
8.6
S3 [mm]
15
N1 [mm]
22
N2 [mm]
25
śr. wałka [mm]
20
H1 ±0.02 [mm]
30
E ±0.1 [mm]
42