Wspornik końcowy wałka liniowego WA40 Nieanodowany

Zdjęcia poglądowe, mogą różnic się od stanu rzeczywistego.

Wspornik końcowy wałka liniowego WA40 Nieanodowany

Indeks: WA40 NIEANODOWANY
Kategoria: Wsporniki końcowe wałków WA
EAN: 0089925998579
Waga: 0.93 kg
4 Przedmioty
Parametry:
Średnica wewnętrzna d [mm]:40
Wysokość F [mm]:90
Długość W [mm]:108
Długość L [mm]:48
B [mm]:48

Wysyłamy z magazynu w 24h

Dostawa od 11,50 zł i Koszt oraz rodzaj dostawy może ulec zmianie, jeżeli dodasz inne produkty
153,75 zł
Cena Brutto / szt.

125,00 zł bez VAT

Zapytaj o produkt

Zapytaj o Wspornik końcowy wałka liniowego WA40 Nieanodowany

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Twoja wiadomość*
Anuluj
Zamów przez telefon

Wspornik końcowy wałka liniowego WA40 Nieanodowany to element, który służy do stabilnego podtrzymywania i prowadzenia wałków, wrzecion, osi obrotowych i innych elementów maszynowych podczas obróbki. Jest to uniwersalne rozwiązanie, które może być stosowane w różnych aplikacjach i konfiguracjach maszynowych.

Dane techniczne:

  • Otwór montażowy na wałek fi40mm
  • Wysokość całkowita wspornika 90mm
  • Wysokość montażowa wałka 50mm

Zastosowanie:

Wspornik końcowy wałka liniowego WA40 Nieanodowany znajduje zastosowanie w maszynach obróbczych, takich jak tokarki, frezarki, wiertarki czy szlifierki. Może być również używany jako element nośny w systemach transportu przenośnikowego, gdzie służy do podtrzymywania i stabilizowania wałków napędowych, rolek przenośnikowych, taśm transportowych itp. W niektórych maszynach do druku lub pakowania, wsporniki wałka mogą być wykorzystywane do podtrzymywania rolek, wałków czy elementów przekładni zębatej, co umożliwia płynną pracę maszyny. Wspornik końcowy wałka liniowego WA40 Nieanodowany może być stosowany również w różnych urządzeniach przemysłowych, takich jak przenośniki taśmowe, młyny, mieszalniki czy urządzenia do przenoszenia energii mechanicznej poprzez wałki napędowe.

Wspornik końcowy wałka liniowego WA40 Nieanodowany to element, który zapewnia stabilne podtrzymanie i prowadzenie wałków, wrzecion, osi obrotowych i innych elementów maszynowych, co przyczynia się do precyzji i powtarzalności procesów produkcyjnych. Dzięki właściwemu podtrzymaniu elementów maszynowych, wspornik końcowy wałka liniowego WA40 Nieanodowany umożliwia płynną pracę maszyn, co przekłada się na wydajność i jakość produkowanych wyrobów. Wspornik końcowy wałka liniowego WA40 Nieanodowany absorbują wibracje i drgania, co przyczynia się do zmniejszenia zużycia narzędzi, wydłużenia ich żywotności oraz poprawy jakości obrabianych części. Jest to również element łatwy w montażu i demontażu, co ułatwia konserwację, serwisowanie i wymianę w przypadku konieczności. Wspornik końcowy wałka liniowego WA40 Nieanodowany jest kosztowo efektywnym rozwiązaniem, co sprawia, że jest atrakcyjnym wyborem dla firm produkcyjnych.

Wsporniki końcowe wałków WA
Dane techniczne
Średnica wewnętrzna d [mm]
40
Wysokość F [mm]
90
Długość W [mm]
108
Długość L [mm]
48
B [mm]
48
S1 [mm]
M16
S2 [mm]
14.25
S3 [mm]
20
N1 [mm]
34
N2 [mm]
44
śr. wałka [mm]
40
H1 ±0.02 [mm]
50
E ±0.1 [mm]
82