Powrót do Aktuatory liniowe

Filtruj

Wymiary

Wymiary

Długość [mm]

Długość [mm]

Prędkość

Prędkość

Rozdzielczość impulsatora

Rozdzielczość impulsatora

Siła

Siła

Zasięg L

Zasięg L

Napięce zasilania

Napięce zasilania

Maksymalny prąd  

Maksymalny prąd  

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

Siłowniki 36V

Ocena: 4.80 / 5 (65 głosy)
Aktuatory liniowe - siłowniki 36V Siłowniki 36V to niezwykle użyteczne i uniwersalne urządzenia. Praktycznie tylko nasza wyobraźnia ogranicza ich zastosowania. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie chcemy zautomatyzować proces wysuwania, otwierania, podtrzymywania. Prostym przykładem jest brama otwierana na pilota, podnoszone pilotem łóżko w szpitalu. Wystarczy tylko dobrać odpowiedni siłownik z odpowiedniej serii, czyli zrównoważyć nasze wymagania co do prędkości wysuwu, siły siłownika oraz innych, wyjątkowych dla danej serii atutów. Nasz sklep, dzięki doskonałemu opisowi poszczególnych wersji, pomoże Państwu dokonać wyboru.

Siłowniki 36V w naszym sklepie występują w seriach Super Power Jack oraz Super Power Jack MINI. Mają długość od 350mm do 860mm o zasięgu 150mm-610mm. Są to mocne, precyzyjne siłowniki do zastosować przemysłowych, wyposażone w impulsatory 48 imp/cal, czyli elementy które zwierają styki przy każdym obrocie śruby. Dzięki temu możliwe jest precyzyjne określenie pozycji siłownika.

Super Power Jack(HARL) mają 35mm średnicy, wysuwają się z prędkością 7,5mm/s mają siłę 3000N(300KG). Są uniwersalne, wytrzymałe także na warunki atmosferyczne, dość szybkie

Siłowniki Super Power Jack MINI (DARL) mają:25mm średnicy, wysuwają się z prędkością 5,4mm/s mają siłę 1500N(150KG) obsługują maksymalny prąd 1,5A. Tak samo jak ich więksi odpowiednicy są uniwersalne, wytrzymałe, mniej szybkie, ale bardziej ekonomiczne i mniejsze.

Jeśli interesują Państwo zagadnienia z zakresu automatyki polecamy zapoznać się z bogatą ofertą książek z naszego sklepu.
https://www.ebmia.pl/1451-ksiazki-techniczne
Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.