Klucze nasadowe i akcesoria

Ocena: 4.79 / 5 (692 głosy)
Klucze nasadowe i akcesoria Klucze nasadowe służą przede wszystkim do odkręcania i dokręcania śrub, a często mają dodatkowo możliwość manewru w miejscach trudno dostępnych oraz przyłożenia większej siły do śruby. Dzięki temu ich funkcjonalność jest naprawdę szeroka. Niewątpliwy wpływ na to, gdzie i do jakich śrub będzie można zastosować dany klucz nasadowy ma odpowiednia nasadka.  
 
Klucz nasadowy bowiem składa się z nasadki posiadającej sześciokątny lub dwunastokątny otwór na nakrętkę oraz grzechotki lub trzpienia prostego z uchwytem w kształcie litery T, z przetyczką lub wygiętego. W związku z tym można wyróżnić kilka rodzajów kluczy nasadowych, m.in. klucze z sześciokątnym, ośmiokątnym, kwadratowym lub innym otworem w nasadce, klucze ampułowe, które są zakończone gniazdem i wymienną końcówką, klucze sztorcowe posiadające specjalną przetyczkę, klucze nasadowe trzpieniowe z rękojeścią w kształcie litery T oraz klucze wygięte, inaczej fajkowe.
 
Bardzo ważne przy wyborze klucza nasadowego jest solidność wykonania oraz materiał, z którego został zrobiony, tak aby zakupiony klucz posłużył przez wiele lat mimo intensywnej, codziennej eksploatacji. Dlatego wybór odpowiedniego klucza powinien być dokładnie przemyślany.
 
Przedstawiamy Państwu szeroki wybór kluczy nasadowych wraz z wszystkimi akcesoriami, niezbędnymi do prawidłowego użytkowania narzędzi. W naszym sklepie znajdą Państwo standardowe klucze nasadowe, klucze fajkowe, klucze typu T oraz pokrętła, przedłużki i adaptery, dzięki którym funkcjonalność i możliwości zastosowania posiadanych kluczy będzie jeszcze większa.
 
Produkty oferowane przez nas wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Współpracujemy z wiodącymi na rynku producentami, którzy gwarantują wysoką odporność na zniszczenia oraz długą żywotność oferowanych produktów.
 
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kluczy nasadowych, jak i pozostałych rodzajów kluczy i nasadek oraz narzędzi ręcznych, które z pewnością przydadzą się w Państwa serwisach, warsztatach czy garażach. 
Rozwiń opis
Zwiń opis