Klucze nasadowe | Nasadki | Grzechotki

Klucze nasadowe | Nasadki | Grzechotki

Klucze nasadowe przede wszystkim pełnią rolę odkręcania i wykręcania śrub różnej wielkości. Typowy klucz nasadowy składa się z nasadki – klucza, otworu na nakrętkę, pokrętła do nasadek (może nim być grzechotka, rękojeść lub pokrętło) oraz dodatkowego wyposażenia (przedłużki, przeguby, redukcje). W związku z wielością nasadek i ich różnorodnym przeznaczeń wyróżniamy klika rodzajów kluczy nasadowych m.in. klucze z sześciokątnym, ośmiokątnym, kwadratowym lub innym otworem w nasadce, klucze sztorcowe posiadające specjalną przetyczkę, klucze wygięte, inaczej fajkowe.

Bardzo ważne przy tym, aby każda z tych części zbudowana była z wysokiej jakości materiałów, tak, aby klucz był sprawny i mógł służyć przez wiele lat.

Nasze klucze nasadowe pochodzą od wiodących na rynku producentów oraz wykonane są z najlepszej stali chromowo-wanadowej CrV, poddane specjalnej obróbce cieplno-chemicznej, co gwarantuje im długotrwałość użytkowania oraz odporność na czynniki szkodliwe. Dodatkowo nie tylko nasze narzędzia są chronione przed zniszczeniem, ale również odkręcane lub wkręcane śruby.

Klucz nasadowy to niezwykle ważne narzędzie w każdym warsztacie motoryzacyjnym, remontowym, firmie produkcyjnej a nawet w przydomowym garażu. Dzięki niemu możliwe jest manewrowanie w miejscach trudno dostępnych oraz przyłożenie większej siły do wykręcanej lub wkręcanej śruby. Klucz nasadowy wraz z odpowiednią nasadką może wykręcić lub wkręcić zabezpieczone oraz zniszczone śruby i wkręty, również w miejscach trudnodostępnych. Prawidłowo funkcjonujący klucz składa się z odpowiedniej nasadki oraz trzpienia lub grzechotki, które stanowią równie ważny element całości. Na grzechotki nakręca się odpowiednią nakładkę, dlatego ważne jest aby również ona wykonana była z dobrego materiału w solidny sposób.

W naszej ofercie posiadamy standardowe rodzaje kluczy w różnorodnych rozmiarach, a wszystkie najwyższej jakości, wykonane ze starannie dobranych materiałów, charakteryzujące się solidną budową i długotrwałą pracą. Ponadto w naszym sklepie mogą Państwo znaleźć również pozostałe części niezbędne do budowy różnych kluczy nasadowych. Oferujemy m.in. wiele kluczy nasadowych, grzechotek lub samych nasadek.

Oferujemy Państwu szeroką gamę najwyższej jakości grzechotek przeznaczonych do współpracy z konkretnymi nasadkami. Nasze grzechotki wyprodukowane zostały przez wiodących na rynku producentów gwarantujących ich sprawność i solidność działania. Grzechotki do nakładek wykonane są z najwyższej jakości stali chromowano-wanadowej, a plastikowa rączka z wkładką antypoślizgową zapewnia dodatkowo odpowiedni kształt, bezpieczeństwo pracy oraz ergonomię. Ponadto nasze grzechotki posiadają precyzyjne mechanizmy zapadkowe, łatwe w obsłudze przełączniki kierunku pracy grzechotki oraz bardzo pomocny przycisk zwalniający nasadkę. Dodatkowo większość grzechotek posiada zabezpieczenie przed zanieczyszczeniami oraz korozją.


Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Różnorodność grzechotek kompatybilnych z nasadkami danego producenta oraz wielość rozmiarów dają możliwość znalezienia odpowiedniego do indywidualnych potrzeb produktu o wysokiej jakości wykonania i sprawności działania. Każda grzechotka została wykonana w taki sposób, aby sprostać wymogom intensywnej pracy w najczęstszych warunkach warsztatowych czy garażowych, co gwarantuje Państwu, że zakupiony produkt posłuży przez lata.

Najczęściej polecane marki to przede wszystkim Yato, Stanley, Wera Werk, Toya Vorel, Honiton oraz Gedore. T

Rozwiń opis
Zwiń opis