Wskaźniki zasilania Moduły podstawowe

Ocena: 4.75 / 5 (12 głosy)
Moduły podstawowe Wskaźniki zasilania to szeroka kategoria produktów, wśród których wymienić można moduły podstawowe, sygnalizację LED, przełączniki oraz przyciski.
           
Moduły podstawowe jak moduł sterujący i sygnalizujący doskonale spełniają swoją funkcję, ze względu a wysoką jakość wykonania. Użyte do ich produkcji komponenty są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Są testowane jeszcze na etapie produkcji, dlatego można być pewnym ich długiej żywotności.
           
Moduł sterujący i sygnalizujący USS USS-ZM używany jest  do załączania, sterowania i sygnalizacji obwodów pomocniczych i energii. Mamy tu v 1-MODUŁOWE, mocowanie na szynę DIN. Temperatura pracy modułu to -20 .. + 55 ° C. Posiadają zaciski śrubowe M3 / pozidrive 1.
           
Warto zwrócić uwagę także na inne produkty z kategorii przekaźników i styczników. Mogą Państwa zainteresować również na przykład czujniki zmierzchu. Codziennie spotykamy się z nimi na ulicach miast, ale można je także z powodzeniem zamontować na prywatnych posesjach czy powierzchniach firmowych. Zdecydowanie ułatwiają funkcjonowanie, ponieważ samodzielne reagują na zbliżający się zmierzch, włączając oświetlenie zgodnie z ustawionym wcześniej harmonogramem. Polecamy tu na przykład automat zmierzchowy SOU-1 /UNI + czujnik.

Automatycznie włączy lub wyłączy oświetlenie. Oszczędza. Oświetlenie steruje się na podstawie poziomu natężenia oświetlenia. Poziom natężenia oświetlenia mierzony jest z zewnętrznego czujnika i załącza wyjście wg ustawionego poziomu na aparacie. Nastawialny poziom w dwóch zakresach: 1 - 100 Lx oraz 100 - 50000 Lx. Ustawialna zwłoka czasowa dla eliminacji krótkotrwałych zmian w natężeniu oświetlenia. Zewnętrzny czujnik z ochroną IP56 (czujnik SKS) z możliwością dla montażu natynkowego/do panela (płytka i mocowanie czujnika są dostarczane w zestawie). Fotosensor SKS także może się stać niezwykle pożądany w projektowaniu i budowaniu obwodu elektrycznego, który ma efektywnie służyć.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu. 
Rozwiń opis
Zwiń opis
Indeks: P1701-013-0001

Moduł sterujący i sygnalizujący USS USS-ZM

Producent: ELKO EP
Cena
60,27 zł / szt.
49,00 zł bez VAT
/ Używany do załączania, sterowania i sygnalizacji obwodów pomocniczych i energii / v 1-MODUŁOWE, mocowanie na szynę DIN / Temperatura pracy -20 .. + 55 ° C / Zaciski śrubowe M3 / pozidrive 1...
Termin realizacji:
3 - 5 dni