Wskaźniki zasilania

Ocena: 4.78 / 5 (174 głosy)
Wskaźniki zasilania W kategorii pod nazwą przekaźniki i styczniki możemy wyróżnić także wskaźniki zasilania, które są równie ważne w obwodach elektrycznych. Dzielimy je na moduły podstawowe, sygnalizację LED oraz przełączniki i przyciski. Wskaźniki zasilania służą do optycznej sygnalizacji napięcia w sieci. Dzięki takiemu rozwiązaniu, mamy stałą kontrolę nad obecnością napięcia poszczególnych faz.
           
Ostatnia grupa, czyli przełączniki i przyciski to choćby przekaźnik kontroli napięcia HRN-33. Nadzoruje napięcie w zakresie AC 48 - 276 V. Istnieje możliwość nadzorowania Umin i Umaks oddzielnie. Nadzorowanie sieciowego napięcia dla urządzeń wrażliwych na zmiany napięcia. Ochrona urządzenia przed Umin/Umaks. Ustawialna zwłoka 0 - 10 s (dla eliminacji krótkotrwałych zaników lub przekroczeń napięcia). Dolny próg (Umin) ustawia się w % progu górnego (Umax). 3-progowa sygnalizacja za pomocą podwójnej LED - sygnalizuje normalny stan i stany błędów. Zasilanie wykonuje się napięcia nadzorowania (dokonuje pomiaru własnego zasilania). Wykonanie jest 1-fazowe i1-modułowe wykonanie na szynę DIN.
           
Jednym z modułów podstawowych zaś, jest moduł sterujący i sygnalizujący USS USS-ZM. Używany do załączania, sterowania i sygnalizacji obwodów pomocniczych oraz energii. Jego temperatura pracy to -20 .. + 55 ° C.
           
Sygnalizacja Led zaś, to diody najnowszej generacji. Jest to najszybciej rozwijająca się technologia i należy do najbardziej poszukiwanych. Posiadają dużo zalet, a także charakteryzują się wciąż lepszymi parametrami. USS-14 LED czerwony lub USS-13 LED biały to nasze niezawodne propozycje.
           
Klientom polecamy poszerzyć zainteresowanie produktami także o inne urządzenia, jak na przykład sondę poziomu cieczy czy moduły podstawowe, jakie również mamy w naszej bogatej ofercie. Gwarantujemy wysoką jakość oraz zadowolenie z zakupów, jak i pomoc podczas dokonywania wyboru. Zapraszamy do zapoznania się z pełną oferta sklepu. 
Rozwiń opis
Zwiń opis